İstanbul'daki Adıyamanlılar

Lütfü Sav’ın Torunu Ensar Erkekliğe İlk Adımı Attı

Sultangazi’nin sosyal ve iş dünyasının tanınmış isimlerinden Lütfü Sav’ın torunu Ensar, Adıyamanlılar Vakfı’nda yapılan sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımını attı.  Ensar’ın kirvesi olan Gerger Haber genel yayın yönetmeni Abdurrahman Kurtbey, törene kalabalık bir peya ile katıldı.

Adıyaman ve Sultangazi’nin tanınmış iş adamlarından Lütfü Sav’ın  torunu Ensar Adıyamanlılar Vakfında yapılan sünnet düğünüyle erkekliğe ilk adımını attı.

Sav ailesi katılımıları kapıda karşılaya kapıda uğurladılar. Program boyunca misafirleriyle yakından ilgilenen Sav ailesi misafirperverlik örneği sergilediler.

Programa Adıyamanlılar Federasyonu Başkanı Hüseyin Seviçtekin, Adıyaman Sanayici İş adamları Derneği Başkanı Mehmet Doğan, Canbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş,  Gerger Sosyal yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çimen,  STK temsilcileri, iş, siyaset ve sosyal hayatın tanınmış isimleri ile Sav ailesinin dostları ve akrabaları katıldılar.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan sünnet düğünü yapılan dualar ve ikramlar eşliğinde yapılan sohbetle devam etti.

Program takı töreni ve çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

Program sonrasında bir açıklama yapan Lütfü Sav,  ‘Bu gururlu ve mutlu günümüzde gerek katılarak, gerekse telefon ve mesaj göndererek bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Varlıkları mutluluğumuzu kat ve kat artırmıştır’ dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek