İstanbul'daki Adıyamanlılar

Latif Doğan Ciğerimsinde

Latif Doğan Ciğerimsinde

Adıyaman Besnili  Ünlü Türkücü  Latif Doğan, Ciğerimsin Kebap  Salonu’nu  eşiyle beraber ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Latif Doğan Ciğerimizi Yedi  (14)

Merkezi Sultangazi’de bulunan ADİL-Ev Vakfı kurucu başkanı ve iki yıl başkanlığını yürüten  Latif Doğan Sultangazi’nin yabancısı değil .ve yakından takip ediyor . Latif DoğanCiğerimsin Kebap ve Ciğer Salonu’nun geçtiğimiz aylarda düzenlenen açılış törenine yurt dışında olduğu için katılamadığını belirten Latif Doğan, “hemşerim Tüm Canbeyliler Derneği Başkanı Abdulbaki Durmuş’u hizmete soktuğu bu nezih mekânın hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Latif Doğan Ciğerimizi Yedi  (22)

Sultangazi’nin ilk Ciğer Salonu olan Ciğerimsin Kebap Salonu’nun titiz ustalarının ellerinden çıkan  lezzetli ciğerinin tadına bakan Sanatçı Latif Doğan ve Eşi, Ciğeri çok beğendiklerini belirterek “Kısa zamanda İstanbul’un sayılı ciğer salonlarından biri haline gelen Ciğerimsin’in yönetim kurulu başkanı Abdulbaki beyi ve tüm emekçileri tebrik ediyorum. Hepiniz Ciğerimsin’iz.” Dedi.

Tüm Canbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş” Latif Doğan bizim  bağrımızdan çıkmış ve tüm dünyaya mal olmuş bir sanatçımız  hepimizin gururu kendisi ile  yıllara dayanan dostluğumuz var bugün de   ailesi ile birlikte aramızda olması bizi onurlanmıdırmıştır teşekkür ediyorum.” dedi

Latif Doğan Ciğerimizi Yedi  (9)

Tüm Canbeyliler Dernek Yönetiminden Sedat Güngörmez  Latif Doğan’a  MD markası olan  özel hazırlanmış gömleklerden  hediye etti

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek