Sultangazi

Koyuncu ve Ok Ailesinin Mutlu Günü

Şanlıurfa Siverek Bab Köyünün tanınmış ailelerinden Tekstilci İzzet Koyuncu’nun oğlu Yüksel Koyuncu, Sultangazi Aksa Camii Konferans Salonu’nda yapılan düğün töreninde Adıyaman Gerger’in tanınmış ailelerinden Halik Ok’un kızı Fatma Ok ile hayatını birleştirdi.

Tekstilci İzzet Koyuncu’nun oğlu, YSF Giyim sahibi Yusuf ve Alaattin Koyuncunun kardeşleri Yüksel, Sultangazi Aksa Camii Konferans Salonu’nda yapılan düğün töreninde Fatma Ok ile dünya evine girdi.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği düğün töreninde Koyuncu ve Ok ailesinin mensupları misafirlerini kapıda karşılayıp, program boyunca yakından ilgilenerek misafirperverlik örneği sergilediler.

Koyuncu ve Ok ailesini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan dostları ve akrabaları salonu doldurdular.

Düğün törenine Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, STK temsilcileri, genç çiftin dostları ve akrabaları katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, yapılan ikramlarla devam etti.

Yapılan sohbet ve  yani kurulan yuva için Allah’tan huzur, mutluluk, bereket dileyen duaların ardından takı töreni ve çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek