İstanbul'daki Adıyamanlılar

Koçtepe’de Yakup Yılmaz dönemi

Koçtepe’de Yakup Yılmaz dönemi

Adıyaman İli Kahta İlçesi Koçtepe (Hopak) Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin  Olağan Kongresine tek liste ile giren Yakup Yılmaz başkanlığa seçildi.

Merkezi Bağcılar Yüzyılda Bulunan Kahta ilçesi KOÇDER (Koçtepe Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) Başkanlığına seçime tek liste ile giren Yakup Yılmaz seçildi.

Yoğun katılımın olduğu genel kurulda Divan başkanlığına Adıyamanlılar Vakfı  ve ADI-FED Başkan Vekili ve Gölgeli Köyü Dernek Başkanı Abdulgani Tekin seçilirken, Divan Kurulu Üyeliğine ise Mustafa Yücel, Remzi Gültekin ve Ramazan Yıldırım seçildi.

Dernek merkezinde yapılan olağan kongreye tek aday olarak giren Yakup Yılmaz’ın listesi oy birliği ile yeni yönetime getirildi.

Genel kurula ,Adıyamanlılar Vakfı  ve ADI FED Başkan Vekili Abdulgani Tekin, Adıyamanlılar Vakfı  Başkan Yardımcısı Hamza Taşan,  Vakfın Yönetim Kurulu Üyelerinden, Tekin Sarıdoğan, Hüseyin Barlas, Mustafa Karataş, Sanatçılar Komisyon Başkanı İbrahim Harkikases , Gölgeli Köyü Yönetim Kurulu üyeleri , Ömer Diler, Ziya Yavaş,  Bedir Kıyak, Salih Süzen, Mehmet Yavaş katıldı.

IMG-20160103-WA0001

Yakup Yılmaz Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu listesi oy birliği ile kabul edildikten sonra teşekkür konuşması yapan Başkan Yılmaz, bundan önceki başkan ve yöneticilerine yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Yılmaz, “Yeni yönetim kurulu arkadaşlarıyla birlikte gelecekte başta eğitim, sosyal kültürel ve etkinliklere ağırlık vermek kaydıyla önemli hizmetlere imza atmaya hedefleyeceğiz. Bu önemli görevi bizlere layık görenleri mahçup etmemek için de azami derecede özen göstermeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

koçtepe (2)

Yapılan Genel Kurulda Dernek Başkanı Necmi Karakuş’a görevi süresince yapmış olduğu çalışmalardan dolayı yönetim kurulu adına kendilerine teşekkür plaketi takdim edildi.

Koçtepe Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yeni Yönetim kurulunda yer alan isimler Yakup Yılmaz, Mehmet Yılmaz, Ahmet Yılmaz, Nurettin Karakuş, Halil Gültekin, Abdullah Gültekin, Necmi Karakuş, Mehmet Yücel, Mustafa Yücel, Ahmet Peker, Hasan Öner, Mehmet Gültekin, Mahmut Yetkin, Recep Yetkin, Mustafa Karakaş, Abdullah Alptekin, Ramazan Çetinkaya, Mustafa Kızıl ve Fatih Alptekin

Yedek Üyeler : Mehmet Yılmaz, Ahmet Yılmaz, Hacı Alptekin, Bayram Gültekin, Mehmet Karakuş, Mehmet Yücel, Ziya Peker, Orhan Öner, Ramazan Gültekin, Ömer Yetkin, Mehmet Yetkin seçildi.

 

 

IMG-20160103-WA0019

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek