Sultangazi

Yusuf Kızıldağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Sultangazi Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Yusuf Kızıldağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde işletmeciliğini yaptığı Esenbahçe Restourant Kafe’de düzenlediği kahvaltılı programda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Kızıldağ,  özverili çalışmalarından dolayı besin mensuplarına teşekkür etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle işletmeciliğini yaptığı Esenbahçe Restourant Kafe’de bir kahvaltı programı düzenleyen Sultangazi Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Yusuf Kızıldağ, bölgede faaliyet gösteren basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Kahvaltı sonrasında bir açıklama yapan Yusuf Kızıldağ, halkın haber alma özgürlüğünü temsil eden ve bu konuda katkıda bulunan bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Yapılan çalışmalar ve olayları kamuoyuna tarafsız, doğru ve adaletli olarak anlatan basın mensuplarının, demokrasinin olmazsa olmazı olduğunu hatırlattı. Zor şartlarda yaptıkları çalışmalardan dolayı basın mensuplarını kutlayan Kızıldağ, sizlerin sayesinde yapılan çalışmalar daha da anlam kazanıyor. Bu nedenle yapıcı ve doğru yapılan her haberi önemsiyoruz’ dedi.

Program ikramlar eşliğinde yapılan sohbetlerle sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek