Bağcılar

Keskin Ailesinin Kirvesi Ramazan Yaşar Oldu

Keskin Ailesinin Kirvesi Ramazan Yaşar Oldu

Adıyaman Sincik İlçesinin  Tanınmış  Ailelerinden  Bekir Keskin oğulları Osman  ve Orhan erkekliğe ilk adımını attı . Osman’ın kirvesi OSES Grup Genel Müdürü Ramazan Yaşar Orhan’ın kirvesi ise Haci Aytekin oldu.

Keskin ailesinin kirvesi Ramazan Yaşar oldu  (7)

Öncelikle Geleneksel Kirvelik gereğini yerine getirmek amacıyla  Sultangazi  Cebeci’de bulunan Sincik Düdan köyü Derneğinde Ramazan Yaşar için yüzlece dostları biraraya gelerek  Toplu olarak Adıyamanlılar Vakfı’nda  düzenlenen mevlitli düğün törenine katıldılar.

Ayrıca Ramazan Yaşar’a Ak Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk,Ak Parti  Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan Eşlik etti.

Sunuculuğunu Sicik Gönüllüleri Dernek Başkanı Cemil Keskinin yaptığı tören Kuran tilaveti başladı duaların ardından Adıyamany öresine uygun yemekler,köy biberi,tatlılar ikram edildi .yemek sonrası, Ak Parti  Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan geçen yaz sincik’e gittiğini ve sincikllileri cok sevdiğini hepsini kardeşi gibi olduğunu dile getirdi.

Ardından söz alan Ak Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk “ben Malatyalıyım hemşehrilerim ile bir arada olmaktan çok mutluyum. ilçemde bulunan Adıyamanlılar ile gurur duyuyorum herzaman bizi onure ediyorlar partimize verdikleri destek için de ne söylesem az. Ramazan Yaşar kardeşim davet edince de aranızda olmak istedim. Bu günlerde sıkıntılı dönemler yaşıyoruz inşallah bizim birliğimiz beraberliğimiz huzurumuzu kimsenin bozmasına izin vermeyeceğiz ” diyerek düğünün hayırlara vesile olmasını diledi .

Fotoların Tümünü Facebook sayfalarımızdan görebilirsiniz .

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek