İstanbul'daki Adıyamanlılar

Kavak ” Adıyamanlılar her zaman Ak Partinin Yanındadır “

Kavak ” Adıyamanlılar  her zaman  Ak Partinin Yanındadır  “

Ak Parti Sultangazi  İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak Adıyamanlı  Dernek Başkanları ve İşadamlarıı ile Saray Şark Sofrası’nda Kahvaltıda buluşturarak 1 kasım öncesi  yalnızca oy vermekle değil   parti için Türkiye’nin istikrarı için çalışmalara katılıp destek olmalarını istedi .

Ak Parti Adıyamanlılar ile Saray şarkta buluştu (40)

Ak Parti Sultangazi  İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak’ın Organize ettiği Adıyamanlı işadamları  Kahvaltıda  buluşuyor programında Açılış konuşmasında Hemşehrilerin’in göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederek  “1 Kasım’da Adıyamanlıları yine istikrardan yana tercihlerini kullanacaklar. Bugüne kadar Ak Parti’ye en büyük desteği Adıyamanlılar verdi, bundan sonra desteğini esirgemeyecek Adıyamalıların birlik beraberlik içinde olduğu bu  toplantıda  göstermektedir.” Dedi.

Sunuculuğunu Sanatçılar  Medya Derneği Başkanı İbrahim Harikases ‘in sunduğu Programa Sultangazi Ak PartiGenel Başka n Yardımcısı İsatanbul.2. Bölge Milletvekili Adayı Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ,Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay Ak  26.dönem Ak Parti 2.bölge Milletvekili aday Adaylarından Zülfikar Yeşil, Metin Acar, Ahmet ,Mancak.Kastamonu Çatalzeytin Belediye Başkanı İhsan Oğuz ve  dernek bşkanları katıldı.

Ak Parti Adıyamanlılar ile Saray şarkta buluştu (44)

Adıyamanlıların hizmet için var olduklarını söyleyen Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, kendilerini Adıyamanlı STK Temsilcileri ve işadamlarıyla bir araya getiren İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak’a teşekkür etti.

1 Kasım seçim kampanyası kapsamında çalışmalara yoğunluk verdiklerini belirten Suzan Dağlar Civan, Adıyamanı  bilen bir kardeşiniz olarak szi tebrik ediyorum iyiki o kültürünüzü kaybetmemişsiniz aynı kültürü almış buraya  taşımızsınız cenazenize düğününüze çok düşkünsünüz bu da sizin tek yürek olduğunuzun göstergesi  “Bizler artık Sultangaziliyiz. Herkesin doğduğu yer önemlidir. Ama doyduğu yerde önemlidir. Bundan dolayı Sultangazimiz bizim için çok önemli ve değerlidir. Adıyamanlıların her zaman desteğini aldık. Hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmadılar. Adıyamanlıları hep ailemizden gördük. Sizden 1 Kasım için destek istemeyeceğim. Zaten Adıyamanlılar her zaman Ak Parti’ye en büyük desteği vermiştir. Bu seçimde de vereceklerine inancım tamdır. Adıyamanlılar mevzu memleket olunca tek yürek, tek vücut olarak her zaman davasının arkasında olur. Bundan dolayı tüm Adıyamanlılara teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Ak Parti Adıyamanlılar ile Saray şarkta buluştu (64)

Programda konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, 1 Kasım’da yapılacak olan erken seçimin önemine değindi. Konuşmasına Adıyamanlıların sağladığı birlik ve beraberlikten dolayı tebrik eden Erdem,  “Siz Adıyamanlılar çok yetenekli muhteşem insanlarsınız. Sizler Ak Parti’yi en iyi anlayanlarsınız. Adıyaman ‘Dünyada artık bizde varız’ diyen Ak Parti’ye uyum sağlayan önemli bir ilimizdir. Sizler önemli insanlarsınız.” İfadelerini kullandı.

 

Programda Milletvekili aday listesinde doğulu  isimlerin olmadığı yönündeki sorumuza ; “Siyaset  partilerde yapılır. Karadenizliler bunu çok iyi yapıyor benim ilim  sıvaslılar da aynı soruyu sorarlar bana fakat yapacak bir sey yok onlar daha çok çalışıyorlar  İnsanlar kendilerini ispatlamalı. Seçim günü aday olarak gelenler çoğu zaman yer bulmayabilir. Her zaman söylüyorum, herkes kendini teşkilatlarda ispat etmeli. Bence bugünün konusu bu değil. Bu günün konusu 1 Kasım’da Ak Parti’yi kimseye muhtaç etmeden güçlü bir parti olarak çıkaracağız .dedi

Ak Parti Adıyamanlılar ile Saray şarkta buluştu (65)

Yoğun programlarından dolayı gecikmeli katılan Başkan Altunay vekilimiz gerekenleri söyledi artık bende fazla vaktinizi almayayım fakat  bende Çatalzeytin derneğinde programdaydım, Çatalzeytin Belediye Başkanı Musa İhsan Oğuz  bey sizi tanıstırayım diyerek mikrofonu verdi Başkan oğuz bizim ilçemizde meslek yüksek okulu var genelde doğulu kardeşlerimiz  özellikle Adıyamanlı da çok okuyor biz orda  din dil ırk ayırmaksızın onları bağrımıza basıyoruz   biz kardeşiz diyoruz  dedi .

 

Tüm fotolara Facebook sayfalarımızdan bakabilirsiniz 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek