Sultangazi

Karmateks Çalışanları 1Mayıs’ı Piknikte kutladı

Karmateks Çalışanları 1Mayıs’ı Piknikte kutladı

Merkezi sultançiftliğinde bulunan  Karmateks gömlek imalat fabrikası 150 çalışanı ile Sultangazi kent ormanında 1 mayıs emek dayanışma ve yaza merhaba piknik şöleninde bir araya geldiler.

Merkezi Sultangazi ilçesi Sultançiftliği Mahallesi’nde bulunan Karmateks Tekstil Sanayi  Ticaret Limited Şirketi, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle bir piknik şöleni düzenledi.

Karmateks ailesinin tam kadro katıldığı piknik şöleninde Karmateks   Genel Müdür Yener Karamanlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cihan, Ayhan, Orhan ve Ramazan Dündar elleriyle pişirdikleri kebapları ikram ettiler. Sultangazi Kent Ormanı’nda düzenlenen piknik şöleninin sunuculuğunu radyo programcısı Düş Bahçesi Ali yaptı.

Karmateks ailesi olarak gün boyunca birlikte eğlenen katılımcılar etkinlikte sahne alan Ahmet Satılmış seslendirdiği türküler eşliğinde halaylar çekerek, uzun süre hafızalardan silinmeyecek anlamlı bir gün yaşadılar.

Programda konuşma yapan Karmateks Genel Müdürü Yener Karamanlı   “Bizim inandığımız bir şey var. İşçi patron diye bir ayırım yok. Bu iş ekip işi.  Sadece benim sizden farklı bir yeteneğim var masanın öteki yanına geçmişim ve kendimce adil olmaya çalışıyorum. Burada patron işçi ayrımı yok biz bir ekibiz, bir aileyiz. Bu aileyi nasıl büyütebiliyorsak buna bakalım. Hep birlikte nasıl mutlu olabiliyorsak buna bakalım.  Görevlerimiz farklı da olsa  burası hepimizin işyeri. İyi ki varsınız, iyi ki buradasınız” dedi

sırasıyla konuşma yapan diğer yöneticiler ve usta başısından çalışanlarına kadar herkes görüşlerini v etemennilerini dile getirdiler .

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek