Spor

KAHTA-FED Turnuvasında Finalistler Belli Oldu

KAHTA-FED Turnuvasında Finalistler Belli Oldu

Kahta Dernekler Federasyonu  tarafından gerçekleştirilen Halı Saha Futbol Turnuvası’nda çeyrek final karşılaşmaları tamamlandı, yarı finale kalan takımlar da belli oldu.

Bu yıl KAHTA – FED Düzenlediği Futbol Organizasyonu Başarılı komisyon ve tarafsız hakemin sayesinde çok başarılı ve centilmence geçti . KAHTA-FED Başkanı Av. Ali Yücel takımların sergiledikleri centilmenlik için teşekkür etti.Ayrıca .Gün boyu  Ambulansı ile bekleyip Sağlık Hizmeti veren Tekden Hastanesine Şükranlarımı sunuyorum dedi

Hamza Yerlikaya spor tesislerinde oynanan turnuva  seyircilerin yoğun ilgisi ile gerçekleşti Yarı final maçlarında  trübiünleri tıklım tıklım dolduran taraftarlara   takımların sergiledikleri oyunlar ile çok heyecanlı dakikalar yaşattılar .

Öncesinde saat 11:30 ‘da kahta Dernekler Federasyonu  Bağlı olan Dernek başkanları  ve Spor komisyonlarından oluşan Karma  Futbol şöleni ile başladı.kazanan dostluk oldu .

03 04 2016  (Dün)  saat 13 00  PİRAG ve Bersomik arasında başlayan   peş peşe goller ile  3 – 0  önde iken  kendisini yakalayan  Pirag  takımı  üstün performans  gösterdiyse de  Bersomik Maçı  4- 3 kazanan takım oldu .

kahta-fed turnuvası 2016 (101)

Turnuvanın 2.  Maçında  ise  14:00 başlayan da başlayan   KLiSK ile NARİNCELİLER   karşı karşıya geldi.karşılaşmanın normal süresi 0-0  eşitlikle tamamlanınca penaltı atışlarına gidildi. Penaltı atışları sonucu rakibine 8-7 üstünlük sağlayan  Narinceliler  Finale yükselen  takım oldu.

3.lük maçı tarihi ve Bersomik ile Narinceliler’in oynayacağı Final Maçlarının  oynanacağı yer konusunda hafta arası yapılacak toplantıda belli olacak .

TÜM FOTOLARA   www.facebook.com/emindogan3402  BAKABİLİRSİNİZ

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek