İstanbul'daki Adıyamanlılar

Kahta-Fed Turnuvası Saygı ve Anma Töreni ile Başladı

Kahta-Fed Turnuvası Saygı ve Anma Töreni ile Başladı

Kahtalılar Federasyonu bu yıl 3. nü düzenlediği Geleneksel halı saha Futbol Turnuvası Adıyaman’da trafik kazasında hayatını kaybeden Hentbolcuları  için saygı duruşu ve dua ederek açıldı .

Kahtalılar federasyonu geleneksel futbol turnuvası bu yıl 16 takımdan oluşan feederasyon üyeleri ve köy takımları arasında 28 Şubat Pazar günü bugün saat 10:00 ‘da Adıyaman’da tarfik kazsında  hayatını kaybeden Hentbolcular saygıdan dolayı açılış töreni yapılmadı sade bir anma programı ile başladı .

Kahtalılar Federasyon Başkanı Av.Ali Yücel” yeni bir  Geleneksel futbol turnuvasına başlamanın onurunu yaşıyoruz her yıl dostluk ve kardeşlik kaynaşma adına düzenliyoruz ve çok da başarılı yürütüyoruz inşallah bu turnuvalar  gelecek yıllarda devam ederek güzel bir gelenek bırakmış oluruz .Normalde güzel bir açılış organizasyonu tertiplemiştik fakat Dün aldığımız acı Haber bizi çok üzdü o yüzden bugün sade ve hayatını kaybeden sporcularımıza  saygı duruşu anma ve dua ederek ederek. başladık tekrar  Adıyaman”da elim tarfik kazasında hayatını kaybeden sporcularımıza Allahtan Rahmet ailesine başsağlığı dileklerimizi sunuyorum . yaralı olan sporcularımızada  Allahtan Acil şifalar diliyoruz ” dedi

sonrasında  ilk  Maç Koçtepe  ile Eskitaş    arasında Başkan Ali Yücel ‘in başlama vuruşu ile başladı

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek