İstanbul'daki Adıyamanlılar

KAHTA-FED Adıyaman Tanıtım Günleri İçin Hazırlıklarını Tamamlandı

KAHTA-FED Adıyaman Tanıtım Günleri İçin Hazırlıklarını Tamamlandı

Sultangazi Belediyesi ve  Kahta Dernekler Federasyonu tarafından 24-29 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan Adıyaman Tanıtım Günleri için hazırlıklar tamamlandı. KAHTA-FED’in Saray Şark Sofrası’ında düzenlediği kahvaltıda Adıyamanlı STK’lar bir araya gelerek yapılacak etkinlikler hakkında bilgi verildi.

Anadolu’nun Renkleri Sultangazi’de sloganıyla başlatılan Yöresel Günler Festivalinde 24-29 Ekim tarihleri arasında Adıyaman Tanıtım Günleri hazırlanıyor. Kahta Dernekler Federasyonu ve Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik için hazırlıklar tamamlandı.

Kahta Dernekler Federasyonu  bu sabah Saray Şark Sofrası’nda düzenlediği kahvaltılı toplantıda, Adıyamanlı STK temsilcileri ve ilçedeki Adıyamanlı siyasileri ağırladı. Toplantıya GERSOYDER Başkanı Mahmut Özdemir, ASİYAD Başkanı Ömer Yıldırım, Adıyamanlılar Vakfı Başkan Yardımcısı Hamza Taşan, Tüm Canbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, Sultangazi Belediye Meclis Üyeleri Av. Hacı Orhan, Mahmut Yılmaz, İsmail Akkaya,  AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak, KAHTA-FED üyesi dernek başkanları, Adıyamanlı sanatçılar ve basın mensupları katıldı.

Kahvaltıda bir selamlama konuşması yapan KAHFA-FED  Başkanı Av. Ali Yücel, yapılacak etkinlik hakkında bilgi verdi.

Sohbet havasında geçen toplantıda görüş ve önerilerini sunan katılımcılar, Adıyaman’ın tanıtımı için gösterilen bu etkinliğe destek olma sözü vererek KAHTA-FED’e başkan Yücel nezdinde teşekkür ettiler.

Program kahvaltı sonrasında çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek