Sultangazi

iki Şehit Sultangazi’den

iki Şehit Sultangazi’den

Vezneciler’de meydana gelen terör saldırısına ilişkin başlatılan soruşturmada bazı bilgilere ulaşıldığı ve bu bilgilerin ışığında soruşturmanın derinleştirildiği öğrenildi.

 

Vezneciler’de bombalı araçla gerçekleştirilen terör saldırısında 6 polisin şehit olduğu saldırıda 5 sivil hayatını kaybetti, 9’u polis 36 kişi de yaralandı. Yaralılardan 3’ünün durumlarının ağır olduğu öğrenildi.

Şehit olan polislerin kimlikleri belli oldu. Şehit 6 polisin isimleri şöyle: Ramazan Kırboğa, Emrah Pekdoğan, Kadir Cihan Karagözlü, Duha Beker, Gökhan Topçü ve aracı kullanan Yaşar Özlem. Şehit Ramazan Kırboğa’nun Kayseri, Duha Beker’in Yozgat, Yaşar Özlem’in Afyonkarahisar, Emrah Pekdoğan ise Kırıkkale nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi… Beyazıt Vezneciler’deki terör saldırısında hayatını kaybedenlerin yakınları, cenazelerin kaldırıldığı Adli Tıp Kurumu’na gitti. Acılı ailelerin gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

vezneciler patlama 3

Sultangazi’den Polis Memuru   Ramazan Kırboğa ve işe giden Elif Tutuş İnce Şehit oldu 

Saldırıda yaşamını yitiren vatandaşlardan Elif Tutuş  İnce  Malataya Ulutaş köyünden  geçen yıl evlenip istanbulda      sultangazide ikamet ediyorlardı .İnce’nin  patlamanın olduğu caddede bir banka şubesinde çalıştığı  kocası ise büyükşehir belediyesinde çalışıyordu  1 durak önce kocası inerken bir durak sonra  elif saldırının ortasında kaldı   cenazesi  ailesi Malatyada yaşadığı için Sultangazi ulutaş derneğinden uğurlandı uğurlmaya Ak Parti Sultangazi İlçe başkanı Suzan Dağlar Civan ilçe teşkilatı  katıldı

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek