İstanbul'daki Adıyamanlılar

İftar Belediyeden Ağırlamak İlçeden

İftar Belediyeden  Ağırlamak  İlçeden

Sultangazi Belediye Başkanı Sayın Cahit Altunay  dün akşam  15 müslüman ülkeden ağırlanan misafirlerle birlikte Adıyamanlıları’da davet ederek aynı sofrada birlikte iftar yapmak istemiş, gayet güzel sıkıntı yok  kalabalık ta oldu görüntüde güzel verildi … Ama neden bu organizasynu  yanında ikinci  Adamı Meclis Başkan vekili Hacı Orhan  ve meclis Üyeleri Mahmut Yılmaz, Osman Yaşar  neden Gelmedi.

İstanbul’da 80’i aşkın STK var yalnız  20  yada  25 tanesi oradaydı resmi olanlar.  peki  neden herkes davet edilmedi. Adıyamanlılar Vakfı başta olmak üzere ve Adıyamanlılar Federasyonu,Kahtalılar Federasyonu  Gergerliler Federasyonu ve ilçe dernekleri çoğu katılmadığı bir iftar gerçekleşti neden .

Adıyamanlılar Vakfından hiçbir yöneticinin katılmaması   dikkat çekici . Burda bana göre Federasyon yetkili kılınması gerekirdi.Organizasyonu  STK ‘lar üstlenmesi gerekirdi

Sayın belediye başkanımız bizim yöremizde davete icabet edilir. nezaketen istişare edebilirdiniz ve bunu kendi belediye meclis üyeleriniz ile yapıcaktınız .

 

.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek