İstanbul'daki Adıyamanlılar

İbrahim Ocak Yeni Klibi Yar Yar’la Sevenleriyle Buluşmaya Hazırlanıyor!

Adıyamanlı ses sanatçısı İbrahim Ocak uzun zamandır ayrı olduğu sevenleriyle YAR YAR adlı eseri ile buluşmaya hazırlanıyor. Ocak Yar Yar Klipinin tanıtımını İbrahim Ocak Şark Sofrası’nda  basın mensuplarının da katıldığı bir programda gerçekleştirdi.

Uzun zamandır müzik piyasasından uzak kalan ünlü ses sanatçısı İbrahim Ocak Yar Yar adlı eseriyle piyasaya iddialı bir şekilde dönmeye hazırlanıyor.

İşletmeciliğini yaptığı İbrahim Ocak Şark Sofrası’nda  düzenlenen lansmanda basın mensuplarıyla bir araya gelen Ocak, bir yıla yakındır hazırlıklarını sürdürdüğü eserin klipinin tanıtımını yaptı.

Toplantıya Müzik yönetmeni Ayhan Ak, klip yönetmeni Turgay Ceylaner, Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Osman Arslan, iş adamı Mustafa Çimen, dostları ve basın mensupları katıldı.

İbrahim Ocak, bir yıla yakın bir zamandır bu esrin hazırlıklarını yürüttüğünü ve geçtiğimiz haftalarda da klip çekimlerini bitirdiklerini belirtti. Ocak, “ Uzun zamandır sevenlerimizden ayrı kaldık. İddialı bir eserle geri dönmeyi arzuluyorduk ve çalışmalarımızı nihayete eriştirdik. Çok güzel bir çalışmaya imza attığımızı düşünüyorum. Yakın zamanda radyo, tv ve sosyal medyada eserimizle sevenlerimizle buluşacağız” dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek