Bağcılar

Huzursuzsan Huzur’a gel

Huzursuzsan Huzur’a gel

Sultangazi Huzur Spor Kulübü’nün ‘Huzursuzsan Huzur’a Gel’ sloganı ile başlattığı kampanya çağrısı sporseverlerin ve kondisyonunun güçlendirmek isteyen Sultangazililer tarafından karşılık buldu.

Sultangazi’nin en gözde mekanlarından biri olan Huzur Spor Kulübü, sultangazi’nin tanınmış simalarının tercih ettiği bir kulüp. Kilo alma, kilo verme, duruş bozukluğu, stres, güçlenme ve kondisyon için uzman kadrolar gözetiminde çalışan Sultangazililer huzurlu bir ortamda spor yapmanın mutluluğunu yaşıyorlar.
Huzur Spor Kulübü Başkanı Hicri Sevim, ‘İlçemize hizmet etmek, sporu sevdirmek için kampanyalar düzenliyoruz. Baylar ve bayanların huzur içerisinde spor yapabilacekleri, uzman kadromuzlada katılımcılarımızın beklentilerine cevap veren bir kulübüz. Bayanlara sabah 08:00-10:00 arası ücretsiz spor yapma imkanı sunuyoruz. İlçemizde spor yapılabilecek alanlar ne yazık ki kısıtlı. Bu ihtiyaca bir nebzede olsa katkı sunmak için bu uygulamayı başlattık. Aynı zamanda konusunda uzman hocalarımızın eşliğinde spor yapma imkanı buluyorlar’ diyen Sevim,huzur içinde seçkin bir ortamda spor yapmak isteyenleri Huzur Spor Kulübü’ne beklediklerini belirtti.
Huzur Spor Kulübünü ziyaret eden Sultangazinin tanınmış işadamlarından Hamza Taşan ve gazetemizin genel yayın yönetmeni Emin Doğan, yapımcı Yusuf Özpolat Adyamanlı hemşerilerinin böyle nezih bir ortam oluşturmasından dolayı Hicri Sevim’i tebrik ettiler. Gelişen ve her gün dahada güzelleşen Sultangazi’nin bu tür mekenlara ihtiyacı olduğunu söyleyen Taşan, halka hizmet etmek için illa siyasette olmak gerekmediğini hemşerimiz Hicri Sevim, ispatlamış oldu. Bu düyarlılığından dolayı kendisine teşekkür ediyor ve diğer kulüplere örnek olmasını diliyorum dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek