İstanbul'daki Adıyamanlılar

Hayati Yazıcı Canbeyliler Derneğinde

Hayati Yazıcı Canbeyliler Derneğinde

  1. Dönem Akparti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Eski Devlet Bakanı  Hayati Yazıcı Tüm Canbeyliler Derneğini  ziyaret etti.

Merkezi Sultangazi’de bulunan Adıyaman ili Tüm Canbeyliler Derneği  dün akşam  26. Dönem Akparti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı  Eski Devlet Bakanı  Hayati Yazıcı Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve beraberinde AkParti İlçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti .

 

Açılış Konuşmasını yapan TümCanbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş   programa yoğun bir şekilde katılım sağlayan canbeylilere teşekkür etti.

hayati yazıcı canbeylilerde (9)

Ardından söz alan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay “Gün boyu yoğun bir şekilde bakanımızla hızlı bir tempoda koşturuyoruz  Bakanımızı ilçemizde ağarlamanın sizinle buluşturmanın  onurunu yaşıyoruz  .”dedi

hayati yazıcı canbeyliler derneğinde (19)

son olarak söz alan Eski Devlet Bakanı Yazıcı Adıyamanlılar siz ne kadar coşkulusunuz Maaşallah Adıyaman gittiği her yerde coşuyor coşturuyor   coşmak sevgiden kaynaklanır  coşmak heyecandan kaynaklanır  heyacanlı adamda yürekli adamdır geleceği gören adamdır hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum diyerek başladığı sözlerine  “Bir seçim dönemindeyiz inşallah 1 kasımda yine sandığa gideceğiz demokratik hakkını kullanarak  sizi temsil edecek olanları belirleyeceksiniz … Değerli kardeşlerim seçimde siyasi partiler vardır ve onların adayları yarışır siyaset hizmet etme işidir siyaset sorun çözme işidir sorun çözmek için  vizyonun olacak tutkunuz olacak bu topraklara sevdalı olacaksınız  bu toprakta yaşayan insanları sevecek kucaklayacaksınız , Bizim Ak parti olarak bir duruşumuz var duruşumuzun merkezinde insan var “diyerek sözlerine devam etti.

Program sonun Canbeylililer Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş  Milletvekili Adayı Hayati Yazıcı’ya ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’a birer çiçek takdim etti ve birlikte hatıra fotoğrafı cektirdiler .

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek