Siyaset

HAKEV Kılıçdaroğlu’nu Ağırladı

Hasan- Ali Kültür ve Eğitim Vakfı (HAKEV) Arnavutköy Aden Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltılı toplantıda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

Kahvaltıya CHP Genel Bakanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekilleri Gökhan Zeybek, Sibel Özdemir, Akif Hamza Çebi, Sezgin Tanrıkulu, Cihangir İslamoğlu, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıolu, İl Başkan Yardımcısı Kemal Avseren, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, İBB Başkan Vekili Hüseyin Aksu, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç HAKEV Vakfı üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

HAKEV Vakfı Başkanı Muzaffer Aydın kısa bir selamlama konuşması yaparak misafirlerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek vakıf hakkında bilgilendirmede bulundu.

HAKEV Vakfı üyesi 2009 CHP Sultangazi Belediye Başkan adayı Ercan Karabayır’ın organize ettiği toplantıda bir selamlama konuşması yapan Karabayır, CHP Genel Başkanı Kılıçdarğolu ve beraberindeki heyete katılımlarından dolayı teşekkür etti.

CCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada misafirperverliklerinden dolayı HAKEV üyelerine teşekkür etti.  STK’lları önemsediklerini belirten Kılıçtaroğlu, demokrasinin en önemli kontrol mekanizması olarak sivil toplum kuruluşlarını gördüklerini ifade ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Konuşmaların ardından HAKEV Başkanı Muzaffer Aydın, CHP Genel Bakanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bir tablo hediye etti.

Program çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek