İstanbul'daki Adıyamanlılar

Habip Usta’dan Yerel Basına İftar

Habip Usta’dan Yerel Basına İftar

Ramazan ayı öncesi açılan By 33 Mersin Tantuni ve Kahvaltı Salonu sahibi Habip Alpkıray,   Sultangazi’de faaliyet gösteren yerel basın mensuplarıyla mekanında düzenlediği iftar  daveti ile bir araya geldi.

Uzun yıllar Mersin’de  Meşhur Tantunici Habip Usta  olarak nam yapan Habip Alpkıray, Sultangazi Uğur Mumcu Mahallesi  Nota 1 Düğün Salonunun yanındaki 2118 Sokakta açtığı işletmesiyle bu eşsiz lezzeti Sultangazililerin beğenisine sundu.

Dünyaca ünlü Mersin Tantunisini Sultangazililerin beğenisine sunan By 33 Mersin Tantuni ve Kahvaltı Salonu işletmecisi Habip Alpkıray, Ramazan ayı münasebetiyle düzenlediği iftar yemeğinde yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Misafirlerine kendi eliyle hazırladığı özel bir menü ikram eden Alpkıray, iftar sonrasında ikramlar eşliğinde basın mensuplarıyla uzun süre sohbet etti.

İftar programına  Pusula  İstanbul Gazetesi sahibi   Emin Doğan, Gözlem Gazatesi’nden  Yavuz Yazıcı, Onur Haber sahibi Murat Kafatutar, Sultangazi Ajans sahibi Zekeriya Yılmaz, Hakikat Haber sahibi Zekeriya Çelik, Cumhur Haber sahibi Bülent Çavuş katıldı.

 

DSC_0621

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek