Siyaset

H. Mehmet Karataş’tan Gelecek Partisine 1000 Yeni Üye

Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Hacı Mehmet Karataş ve İstanbul İl başkanlığının organize ettiği 1000 yeni üyenin katılım töreni, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı bir programla gerçekleştirildi.

İBB Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşen törende  Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sembolik olarak on üyeye rozetlerini taktı.

Programa Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Genel başkan yardımcısı Selim Temurci, Mustafa Mente, İstanbul il Başkanı İsa Messih Şahin, Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Hacı Mehmet Karataş ve partililer katıldı.

Programda bir selamlama konuşması yapan Hacı Mehmet Karataş, katılımcıları selamlayarak programa katılan Adıyamanlı hemşerilerine teşekkür etti. Kısa bir çalışma sonrasında partiye 1000 yeni üye kazandırdıklarını söyleyen Karataş Adıyaman’ın ülkeye maddi ve manevi katkılarını hatırlattı. Adıyaman’ın hak ettiği konuma gelmesi için ülkenin emin ellerde olması gerektiğini ifade eden Karataş bu elinde Ahmet Davutoğlu olduğunu söyledi.

Davutoğlu, törende yaptığı konuşmada, “Bu tablo bizi çok heyecanlandırdı ve bütün gün koşturmamıza rağmen bütün yorgunluğumuzu aldı. Adıyamanlılar bizim davamızda her zaman öncü oldular. Ülkenin karabulutlarla kaplanmaya başladığında bu kara bulutları dağıtmak için mücadele edecek dostlar aradık, cesur insanlar aradık. Bu günlerde  Hacı Mehmet bey partiyi kurmadan önce geldi başbakanım yanınızdayız dedi. Birçok Adıyamanlı arkadaşımız bu desteği bize verdiler ve yanımızda yer aldılar. Çağrımıza birçok isim sessiz kalırken Adıyamanlılar bize ses verdi destek verdi” dedi. İktidarın Adıyamanlıların oyunu çantada keklik olarak gördüklerini söyleyen Davutoğlu Adıyamanlıların Hakkın, hakikatin, dürüstlüğün ve kendilerine gönül verenlerin yanında olduğunu söyledi.

Davutoğlu, “Bugün bu coşkuyu bize yaşattınız, Allah sizden razı olsun. Gücümüz, enerjimiz sizsiniz. Yolumuz, yoldaşımız sizsiniz. Allah yolumuzu açık eylesin. Bizi sizlere, sizleri millete mahçup eylemesin. İnşallah ilk seçimde en güçlü şekilde Gelecek kadrolarının iktidara gelmesiyle, bizleri milletin huzurunda sözünü yerine getirenlerden eylesin. Katılım sağlayan arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyorum. Hoş geldiniz, safa getirdiniz” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından 100 yeni üyeden sembolik olarak on üyeye rozetleri genel Başkan Ahmet Davutoğlu tarafından takıldı.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek