Sultangazi

Gerdan Et Genel Merkezini Sultangazi’ye Taşıdı

Gerdan Et Genel Merkezini Sultangazi’ye Taşıdı

Sektöründe besicilikten, kesime ve müşteriye ulaşana kadar her aşamasını firma bünyesinde gerçekleştiren Gerdan Et, genel merkezini  Sultangazi Sultançiftliği Mahallesi’ne taşıdı. Sultangazi Uğur Mumcu Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi    No: 103 adresinde bir şubesini de hizmete açan Gerdan Et, Sultangazi’yi lojistik üs olarak kullanma kararı aldıklarını bildirdiler.

Gerdan Et 2008 yılında sektöre besicilikle başladı. Sektördeki tecrübesiyle, besicilikten, kesime kadar uzanan meşakkatli yolu uzman kadrosunun titizliği ile tüketicinin sofrasına en sağlıklı şekilde ulaşmasını amaçlıyor.

Ülkenin en güvenilir, en ucuz ve en bilinen et markası olmak hedefiyle yola çıkan Gerdan Et dördüncü şubesini Sultangazi’de hizmete açtı.

Sultangazi Uğur Mumcu Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 103 adresinde hizmete açılan Gerdan Et, ilçede sektörün en çok aranılan markası olmaya aday.

Gerdan Et genel merkezini de geçtiğimiz ay da Sultangazi Sultançiftliği Mahallesi’ne taşımıştı.

Şube açılışında döner ikram edilen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Program sonrasında bir açıklama yapan Gerdan Et Yönetim Kurulu Başkanı Latif Oğuzbey, açılışa katılan tüm dostlarına teşekkürlerini iletti. Sultangazi’yi lojistik üs olarak kullanacaklarını belirten Oğuzbey, sektörde üretimden son tüketiciye kadar ulaşmayı hedeflediklerini ve bu aşamaları şirket bünyesinde gerçekleştirdikleri için ucuza en sağlıklı eti sunabildiklerini belirtti.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek