Sultangazi

Genç Ailesinin Acı Günü

Genç Ailesinin Acı Günü

Sultangazi’nin iş ve siyaset hayatının tanınmış isimlerinden Alihan Genç’in bir süredir tedavi altında olan babası Abdurrahman Genç vefat etti. Merhumu son yolculuğunda  iş, siyaset dünyasının tanınmış isimleri ile dostları ve akrabaları dualarla uğurladılar.

 Alihan Genç’in babası Abdurrahman Genç bir süredir Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görmekteydi. Tedavi gördüğü hastanede tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamayan merhum Abdurrahman Genç’in cenazesi İsmetpaşa Mahallesi Hulefa-i Raşidin Camii’nde öğlen namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Cebeci Mezarlığına defnedildi.

Cenaze namazına AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Av. Murat Atım, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti İlçe Başkanvekili Mevlüt Dilek, İlçe Müftüsü Abdullah Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen, İlçe Sağlık Müdürü Emrah Eray, CHP Belediye Meclis Üyesi Haluk Bozkurt, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri, STK Başkanları, İş Adamları, AK Parti İlçe Yürütme, Yönetim ve Mahalle teşkilatlarından çok sayıda kişinin de yer aldığı yüzlerce kişi katıldı.

Defin işleminin ardından Genç ailesi taziyeleri Hulefa-i Raşidin Camii Konferans Salonu’nda kabul ediyor.

Cenazenin ardından sosyal medyada bir mesaj yayınlayarak acılarını paylaşan dostlarına teşekkür eden Alihan Genç, mesajında şunlara yer verdi:

Değerli dostlarımız…!!

Ailemizin Büyüğü çok Kıymetli babamızın vefatından dolayı,

Bizleri yalnız bırakmayan ve acımızı paylaşan başta eski Çevre ve Şehircilik Bakanımız sn idris Güllüce Akparti İl Başkanımız Sn Selim Temurci İl Başkan Yrd. Muharrem Odemis, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ve Kurucu İlçe Başkanımız Murat Atım  Abdurrahman Dursun, Engin Meydan, Sultangazi Kaymakamı Üğür Kalkar, Gaziosmanpala Kaymakamı Oktay Çağatay, İlçe Başkanımız Suzan Dağlar Civan, Belediye Başkanımız Cahit Altunay İlçe Müftümüz Abdullah Yılmaz, Sağlık Müdürümüz Emrah Eray, Tarım Müdürümüz Isa Tanrıverdi, İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, Mahalle Muhtarlarımıza, Bahat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Bahat, Şafak Hastanesi ve Şafak Okulları Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şatiroğlu, İlçe Başkan Vekilimiz Mevlüt Dilek ve Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyelerimize Meclis Üyelerimize İs Adamlarımıza Siyasi Parti Temsilcilerine ve sivil toplum kuruluşlarımıza yerel basınımıza eş dost ve siz değerli akrabalarımıza

Ailemiz adına çok teşekkürler ediyorum..!

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek