Sultangazi

GADER’de Mehmet Akıncı Güven Tazeledi

Gaziomanpaşa, Arnavutköy, Sultangazi Adıyamanlılar Derneği (GADER)  olağan kongresinde mevcut başkan Mehmet Akıncı güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Dernek merkezinde gerçekleştirilen kongrede tek liste ile giden mevcut başkan Mehmet Akıncı oy birliği ile yeniden başkan seçildi.

Kongre sonrasında Çakır Menemen ve Kahvaltı Salonunda bir araya gelen GADER yönetimi, yapılacak çalımalar hakkında istişarede bulundular.

Kahvaltıya katılan Adıyaman 195 Spor Kulübü Başkanı Sait Aybak, 27 Aralıkta Sultangazi’de düzenleyecekleri destek gecesine GADER üyelerini davet etti. Forma alarak Adıyaman 1954 Spora  destek veren GADER yönetim kurulu geceye de katılacaklarını ve  her zaman maddi ve manevi takımlarının yanında olacaklarını ifade ettiler.

GADER Yönetim Kurulu Listesi:

Başkan Mehmet Akıncı, Murat Altıntel, Necdet  Ocak, Mustafa Bektaş, Mustafa Çimen, Ömer Turan, Ramazan Baykurt, Ramazan Güçlü, Ramazan Okay, Ahmet Salmış, Ahmet Cankaya, Bahri Yılmaz, Erol Polat, Hacı Konan, Lütfü Sav, Abuzer Korkmaz, Zeki Ateş, Erkan Aybak, Ahmet Salmış, Resul Memiş, Şevket Aybak, Şerafettin Kodak

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek