İstanbul'daki Adıyamanlılar

GADER Yönetimi Sahurda Kahta’da ki İftarı Değerlendirdi

GADER Yönetimi Sahurda Kahta’da ki İftarı Değerlendirdi

Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Arnavutköy Adıyamanlılar Derneği (GADER) Başkanı Ramazan Okay, Çakır kahvaltı Salonu’nda düzenlediği sahurda programında GADER yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

GADER Başkanı Ramazan Okay, Çakır Menemen ve Kahvaltı Salonu’nda düzenlediği sahur programında dernek yönetimini misafir etti.

Ramazan ayında Kahta’da verdikleri iftar programında tatsız bir olayın vuku bulmasıyla, yapılan haksız eleştirilere günlerdir cevap vermeye çalıştıklarını ve bu olay neticesinde derneği yıpratmak ve kendilerini aklamak için çalışan taraflara karşı gerek sosyal medyada gerekse basın yoluyla mücadele ettiklerini söyleyen Okay, bu konuda dik durarak sadece gerçekleri ifade eden yönetim kurulunda ki arkadaşlarıyla bir araya gelmek istediğini ifade etti. Biz her zaman hayrın yanında olacak ve bu konuda mücadele edeceğiz. Bu nedenle artık yapılan karalama kampanyalarına cevap vermek dahi istemiyoruz. Enerjimizi yapacağımız faydalı işlere ayıracak ve imkanlar ölçüsünde elimizden geldiği kadar faaliyetlerimize devam edeceğiz. Ramazan ayının bu son günlerinde yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımla baş başa aynı sofrayı paylaşmak istedim dedi.

Yönetim kurulu üyelerinin eksiksiz katıldıkları sahur programında, sohbet eden yöneticiler yapılacak projeler konusunda istişarede bulundular.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek