GADER İftar İçin Hazır

01 Haziran 2017 Perşembe, 22:00
gader ankara 5 600x320 - GADER İftar İçin Hazır

GADER İftar İçin Hazır

Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Arnavutköy Adıyamanlılar Derneği (GADER) Yönetimi, bu yıl 11 Haziran Pazar günü Adıyaman Kahta’da düzenleyeceği 10. Geleneksel İftar Programı için TBMM’ni ziyaret ederek Adıyamanlı Milletvekillerini davet ettiler.

gader ankara 4 - GADER İftar İçin Hazır

GADER Yönetim Kurulu bu yıl düzenlenecek 10. Geleneksel iftar programını Adıyaman ili Kahta İlçesinde düzenleme kararı almıştı. 15 Haziran Perşembe günü yapılması kararlaştırılan programa hafta içi olması nedeniyle katılmakta güçlük çekecek protokol üyeleri için terin 11 Haziran Pazar günü olarak değiştirildi.

gader ankara 6 - GADER İftar İçin Hazır

Kahta Savci Düğün Salonu’nda 2 Bin kişinin katılacağı iftar programı için çalışmalarını sürdüren GADER Yönetim Kurulu Üyeleri, TBMM’ni ziyaret ederek Adıyamanlı Milletvekillerini davet ettiler.

gader ankara 3 - GADER İftar İçin Hazır

Bütün Kahta haklının davet edildiği programa il ve ilçe protokollerinin tamamını davet ettiklerini ifade eden GADER Başkanı Ramazan Okay, ‘İnşallah bu  gibi programlarla birliğimizi pekiştirecek ve memleketimiz için yapılabilecek projeler için hep birlikte istişare etme imkanı bulacağız’ dedi.

 

gader ankara 2 - GADER İftar İçin Hazırgader ankara 1 - GADER İftar İçin Hazırgader davetiye - GADER İftar İçin Hazır

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir