İstanbul'daki Adıyamanlılar

GADER, Başkan Toprak’ı kahvaltı’da ağırladı.

GADER, Başkan Toprak’ı kahvaltı’da ağırladı.

Gaziosmanpaşa Sultangazi ve Arnavutköy Adıyamanlılar Derneği(GADER) Yeni Saray Şark Sofrasında düzenlediği kahvaltı programında Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman TOPRAK, Kahta Belediye Başkan Yardımcıları Halil GEYİK ile Hamza ÖZER ile AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlara CİVAN ağırladı.

DSC_6245

Kahvaltının ardından selamlama konuşması yapan GADER Başkanı Ramazan Okay, GADER’in 2007 yılından bu yana yaptığı bazı çalışmaları aktardı. Okay, “Kahta Belediye Başkanımız İstanbul’da olduğu için bizleri ziyaret etmek istediği belirtti bizde kendisini kahvaltı programında ağırlamaya karar aldık. Kendisine teşekkür ediyoruz. Yenilenen yönetimimizle bölgemizde ki Adıyamanlılar için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

DSC_6250

Okay’ın ardından konuşan AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan şunları kaydetti; “Cumhurbaşkanımızın programı için Adıyaman’a gittiğimizde Kahta’yı gezip görme imkanı bulduk. Adıyaman’ın güzellik açısından önde gelen ilçesi diyebilirim. Sağolsun Abdurrahman başkanımızda bizi en iyi şekilde ağırladı kendisine tekrardan teşekkür ediyorum. Adıyamanlılar ilçemizde demografik açıdan 1. Sırada gelmekte. Aynı şekilde STK’larda aktif olarak görev yapmayı seven kişiler. Birlik içinde hareket ederek memleketlerinin kültürünü burada yaşatıyorlar. Bu bilinçle hareket ettikleri için bütün Adıyamanlıları tebrik ediyorum

DSC_6267

Son olarak konuşan Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak “Biz sahabe şehri olan Adıyaman’dan, Kahta’dan hepinize selamlar getirdim” diyerek sözlerine başladı. Başkan Toprak, “Bizler Kahta’ya bir çok hizmet yaptık bunları burada saymayacağım. Asıl önemli olan bu hizmetlerin yanında Ahlak ve Maneviyat sahibi vatan ve millet sevgisi ile bir nesil yetiştirmektir. Bunun içinde çalışmalıyız. Burada ki GADER gibi önemli STK’larda gerek yaptığı çalışmalar gerek verdiği burslarla bu neslin yetişmesi için katkıda bulunmakta hepinizi tebrik ediyorum” dedi.

DSC_6336

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek