Spor

Futbol Turnuvasının 4.Haftasında STK’lardan Adıyamanspor’a Tam Destek

Sultangazi Zara Ekinli Spor tesislerinde 4 hafta önce başlayan Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Adıyamanlı STK’lar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası tüm hızıyla devam ederken, bu hafta etkinlik başka bir güzelliğe imza attı.  4. Hafta karşılaşmalar erken saate alınarak  Adıyamanspor Silivri maçına  katılan STK’larımız birlik ve beraberlik örneği sergilediler.

Geleneksel hale gelen Adıyamanlı STK’lar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası bu yıl 3. Yılını dolduruyor. Adıyamanlılar arasında birlik ve beraberliği amaçlayan turnuva çok renkli görüntülere sahne olurken, amaçlanan hedefe ulaşıldığı gözlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz haftalarda Adıyamanspor’un Silivri maçına gidip destek olma önerisini sunan ASU Tv İstanbul temsilcisi ve pusulaistanbul gazetesi genel yayın müdürü Emin Doğan’ın önerisine destek olan STK yöneticileri 4. Hafta maçlarını erken saate aldılar. Turnuvanın 4. Hafta maçlarının oynanmasının ardından hep beraber Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Av. Hacı Orhan’ın ulaşım için tahsis ettiği otobüslerle Silivri’ye giden Adıyamanlılar birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergilediler. Zülfikar Yeşil’in hazırlattığı Adıyamanspor bayraklarıyla tribünleri sarı yeşil renklere boyayan Adıyamanlıların, takımlarına verdikleri destek futbolculara moral olurken futbol  tabiriyle 12. Adam olan seyirci faktörünü deplasmanda en etkin şekilde yerine getirdiler. Adıyamanspor’da ikinci yarıda attığı golle bu güzel manzarayı taçlandırdı.

[table id=1 /]

4.HAFTA PUAN DURUMU

[table id=2 /]

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek