İstanbul

Fıtrat Derneği Vanlıoğlunu Ağırladı

Fıtrat Derneği  Vanlıoğlunu Ağırladı 

Fıtrat Derneği AK Parti İstanbul 2. bölge Milletvekili adayı Camal Vanlıoğlu dernek merkezinde ağırladı

Başkanlığını Sıddık Karaduman  yürüttüğü 6 yıldır Sultangazide  50. yıl mahallesinde bulunan dernek merkezinde çocuklara  eğitime destek   ve kuran ahlaki ile yetiştirmek amacı ile kurulan  Fıtrat Derneği  1 kasım  genel seçim münasebetiyle  AK Parti İstanbul 2. bölge Milletvekili adayı Camal Vanlıoğlu  ve  Sultangazi Ak Parti İlçe Başkan yardımcısı Ramazan Altan ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı .

DSC_0696

Vaaz ve İrşat Vakfı Kurucusu ve Başkan Yardımcılığını yürüten Vanlıoğlu ‘nu ağırlayan fıtrat derneği  Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir  Sultangazi Ensar Vakfı  Başkanı Bekir Koç 75. yıl okul Müüdürü Mehmet Kızılay   davetlililer arasında idi .

DSC_0704

Vanlıoğlu  ziyareti sebebi ile yaptığı konuşmada  “Bu Millet terzi gibidir adamın boyunun ölçüsünü  alır.ama dua edelim terzi elbise için boyumuzun ölçüsünü alsın kefen dikmek için ölçümüzü almasın, bu günlerde, biz Akparti olarak geçen dönem biraz tembellendik,ama bu dönem bunları aşacağız daha çok çalışacağız .

DSC_0699

Biz kendimiz için değil biz kıyamet sabahına kadar İnşallah cennete girinceye kadar bu davayı bu dini bu dine hizmet ettiğini düşündüğümüz içinde Ak Partinin yanındayız Ak Parti dine yardım eden bir grup dine yardım eden bir camiadı.Sizin gibi  dindar bir gençliğin  yetişmesi için kurulan bir partidir  bir reis var başımızda,yüz yüze bakmadan göz göze gelmeden diz dize değmeden gönül gönülü açmadan olmuyor bu teşkilatlar ve bu dernekler bunu yapıyor hepinize muvaffakiyetler diliyorum” diyerek sözlerini bitirdi .

daha sonrasında çay sohbeti ve Başkan Karadumandan derneğin faaliyetleri hakkında bilgi aldı .

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek