Sultangazi

Fatih& Merve Sarıdoğan Dillere Destan Bir Kır Düğünüyle Hayatlarını Birleştirdiler

Adıyaman Gergerli tekstil sektörünün tanınmış isimlerinden  Wien’s Kids Yönetim Kurulu Başkanı  Selim Sarıdoğan’ın oğlu Fatih Sarıdoğan Sarıyer Bahçeköy Koru Park’ta düzenlenen dillere destan bir düğün töreni de Urfa’da faaliyet gösteren Genç Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı  İbrahim Halil Genç’in kızı Merve ile hayatını birleştirdi.

Sultangazi Belediye Başkanı Av Abdurrahman Dursun’un nikâhlarını kıydığı genç çiftin düğün törenine;  Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kurtoğlu, İstanbul Ticaret Odası Başkan yardımcısı Servet Samsama,  Adıyamanlılar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ramazan Aksoy, Adıyamanspor Kulübü Başkanı Sait Aybak, Güçlü Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Güçlü, STK temsilcileri, iş adamları, akraba ve çok sayıda davetli katıldı.

Açık havada yapılan kır düğününde Sarıdoğan ve Genç ailesi mensupları misafirlerini kapıda  karşılayarak program boyunca yakından ilgilendiler.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği düğün töreninde sahne alan Kahatı Mıçe ve Latif Doğan’ın seslendirdiği eserlerle  program boyunca halay çeken katılımcılar renkli sahnelere sebep olurken çiçeği burnunda genç çiftin mutluluklarına ortak oldular.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek