Sultangazi

Erbakan Vakfı Sultangazi Şubesi çalışmalarına başladı.

Erbakan Vakfı Sultangazi Şubesi çalışmalarına başladı.

Erbakan Vakfı Sultangazi Şubesi, şube merkezinde düzenlediği kahvaltılı programla çalışmalarına start verdi.
Resmi açılışını Vakfın Genel Başkanı Prof. Dr. Fatih Erbakan’ın da katılacağı bir dizi programla açmayı hedefleyen Erbakan Vakfı Sultangazi Şubesi, şube merkezinde düzenlediği bir kahvaltılı programda davetlileriyle bir araya geldi.

Erbakan Vakfı Sultangazi Şubesi çalışmalarına başladı (2)
Erbakan Vakfı Sultangazi Şube Başkanı Orhan Kara ve yönetim kurulu üyelerinin organize ettiği kahvaltı programına davetliler katıldı.

Erbakan Vakfı Sultangazi Şubesi çalışmalarına başladı (3)
Kahvaltı sonrasında bir hoşgeldiniz konuşması yapan Başkan Orhan Kara, vakfın kuruluş amacı ve faaliyetleri konusunda kısa bir bilgilendirmede bulundu. Milli Görüşün lideri olan merhum Necemettin Erbakan’ın yıllar önce söylediği ve dikkat çektiği olayların günümüzde gerçekleştiğini söyleyen Kara, “Bizlerde hocamıza layık hizmetler ortaya koymak için kolları sıvadık. İslam dünyasının Milli Görüşe ve çalışmalarına ihtiyacı var.
Vakfımızda ki faaliyetleri kısaca 3 ana maddede ele alırsak, belli peryotlarda sohbet ve bilgilendirme seminerleri yapacak, öğrenci bursları verecek ve ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışacağız. Aynı zamanda şubemizde kurslar düzenleyerek ihtiyaç duyduğumuz konularda eğitimler vereceğiz” dedi.
Vakfın gerek maddi gerekse manevi desteğe ihtiyacı olduğunuda ifade eden Kara, katılımcılardan ve Erbakan sevdalılarında vakfa destek olmaları konusunda çağrıda bulundu.
Bu tür toplantıların devam edeceğinide belirten Kara, belli periyotlarla yapılacak olan programlarla misafirlerin vakıfta ağırlayarak çalışmalara katılamaları noktasında davet edeceklerini belirtti.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek