Sultangazi

Enes Ok İlk Reklam Filmi İle Dikkat Çekti

Enes Ok İlk Reklam Filmi İle Dikkat Çekti

Enes Ok İlk Reklam Filmi İle Dikkat Çekti

Sultangazi’nin yetiştirdiği ender yeteneklerden biri olan genç oyuncu Enes Ok’un yer aldığı “Sütaş Ayran – Cool Olmak” reklam filmi sosyal medya ve TV kanallarında yayınlanmaya başladı.

2.5 yıldır oyunculuk yapan genç yetenek Enes Ok’un yer aldığı projelere bir yenisi daha eklendi. Sütaş Ayran’ın Cool Olmak adlı reklam filminde yer alan Ok, ilk defa bir reklam filminde yer aldığını belirtti. Daha önce Diriliş Ertuğrul, Arka Sokaklar gibi diziler ile Kardeşim Benim ve Kocan Kadar Konuş gibi başarılı sinema filmlerinde çeşitli rollerde yer alan genç oyuncunun yer aldığı ilk reklam filmi Sütaş Süt Ürünleri A.Ş resmi sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlandı. 1 Eylül itibariyle TV’lerde yer alan reklam filminin çekim öncesi hazırlık ve sahne çekimleri 10 saat sürdü. 25 kişilik kadronun yer aldığı reklam filminin en dikkat çekici ismi Enes Ok oldu.

Enes Ok İlk Reklam Filmi İle Dikkat Çekti

Başarılı çalışmalarının yanı sıra eğitim hayatına da Nişantaşı Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı alanında devam eden Ok, yeni projelerle ilgili görüşmeler gerçekleştirdiğini yakında farklı mecralarda ekranlarda olacağını belirtti.

Enes Ok’un yer aldığı yeni reklam filmi;

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek