Sultangazi

Dünya Basın Mensupları Derneği’nin 2019 Yılın En’leri Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Dünya Basın Mensupları Derneği’nin 2019 Yılın En’leri Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Dünya Basın Mensupları Derneği’nin düzenlediği Başarıda Yılın ‘En’leri Ödül Töreni’nde, 2019 yılının farklı kategoriden başarılı isimleri Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törenle ödüllerini aldılar

Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) 8. kuruluş yıl dönümünü Çırağan Sarayı’nda düzenlediği Basında Kültürün Yansımaları Başarıda Yılın En’leri Ödül Töreniyle kutladı.

Türkiye’nin dört bir tarafından İstanbul’daki etkinliğe gelen edebiyat, sanat, siyaset, akademi, STK, basın, medya ve iş dünyasının önde gelen şahsiyetlerine 2019’un enleri ödülleri takdim edildi.

Doping Çiğköfte Katılımcılardan Tam Not Aldı

Ödül töreninin düzenlediği alanda stant açan Doping Çiğköfte katılımcılara 500 kg çiğköfte ikram etti.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği programda katılımcılara hazırlanan çiğköfte paketlerini de takdim eden Doping Çiğköfte Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Kamar ve Murat Nilifırka, birbirinden değeri katılımcıların beğenisini almak bizi onurlandırdı’ şeklinde bir açıklama yaptılar. Çiğköftenin artık dünya mutfağında yerini aldığını da belirten ortaklar Doping olarak bu tür etkinliklerde yer almak, hem sektörün hem de marka değerlerinin göstergesi olduğunu ifade ettiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek