Sultangazi

Dilo’s Döner Görkemli Bir Törenle Açıldı

Dilo’s Döner Görkemli Bir Törenle Açıldı

Sultangazi Belediye Meclis Üyeleri İsmail Akkaya Ve Doğan Olgun DİLO’s Döner İsimli İşyerini  hafta sonu 2 gün süren törenle açtı Açılışa özel bir alana bir döner bedava nedeni ile kısa sürede izdiham yaşandı .
Sultangazi 50. Yıl mahallesi B caddesi üzerinde bulunan Dilos Döner salonun görkemli açılışına Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sait Coşkunoğlu, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Ali Başkaya, Sultangazi Belediyesi Meclis Başkan Vekili Av. Hacı Orhan, Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Sultangazi Belediye Meclis Üyeleri, Doğan Olgun, İmam Koçak, Necdet Selvi, Av. Mehmet Ali Sukas, Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel ,Saray Şark Sofrası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Kurkut. Sultangazi AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Av. Hasan Esat İlhan, Yunus Akkuzu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

dilos-doner-29

Törende bir konuşma yapan Başkan Altunay , ekonominin belkemiği olan esnafın girişimlerinin önemine vurgu yaptı. Altunay ” Ekonominin can damarları olan esnafımız önemli bir görev üstleniyor. Esnafımız yeni işyerleri açtıkça ekonomimiz daha da iyi noktalara ulaşacaktır” dedi.

Dua ile birlikte yapılan kurdele kesimi sonrasında Dilo’s Döner, Hataydan gelen ustaların elleri ile Odun Ateşinde yapılan Hatay usulü Tavuk ve Et döneri ile Sultangazi’de dönere farklı bir lezzet ve uygun fiyatı ile kısa sürede nam yapacağı görülüyor
Öte yandan animasyon ekibinin düzenlediği gösteriyi vatandaşlar ilgiyle izledi.
Bu farklı lezzeti denemek isteyenler için mekan Sultangazi 50. Yıl Mahallesi , B caddesi no 19 üzerinde yer alıyor. 50. Yıl baştabya durağı çıkışına oldukça yakın.
Telefon: 0552 220 54 75 0212)475 5475

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek