Sultangazi

Demirhan ve Kahraman Ailelerinin Mutlu Günü

Mevzubahis Çiğköftenin sahibi Mehmet Demirhan’ın oğlu Uğur Demirhan ile Rukiye Kahraman Sultangazi nikah salonunda yapılan nikah töreninde hayatlarını birleştirdiler. Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci’nin nikahlarını kıydığı  genç çiftin nikah törenine akraba ve dostları yoğun ilgi gösterdiler.

Ayten-Mehmet Demirhan çiftinin oğulları Uğur Demirhan ile Nurgül-Yüksel Karaman çiftinin kızları Rukiye Kahraman Sultangazi Nikah Salonu’nda yapılan nikah töreni ile dünya evine girdiler

Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci’nin nikahlarını kıydığı genç çiftin nikah törenine dostları ve akrabaları yoğun ilgi göstererek salonu doldurdular.

Törene İstanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf Sanatkarlar Derneği (ÇİĞDER) Başkanı Orhan Güzelaydın ve dernek üyeleri, Tüm Canbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, Düdan Dernek Başkanı Hasan Yaşar, STK Temsilcileri, İş adamları ve çok sayıda davetliler katıldı.   

Salonu tamamen dolduran davetliler genç çiftin mutluluğuna ortak oldular. Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci evlilik cüzdanını geline teslim ederek çifte bir ömür boyu mutluluk diledi.

Nikah töreni takı töreninin ardından ve çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek