İstanbul'daki Adıyamanlılar

Değirmenci, Yeşil ve Kavaklar Tekstile Ziyareti

Değirmenci, Yeşil  ve Kavaklar Tekstile Ziyareti

Sultangazi Ak Parti İlçe Başkanlığı genel seçim çalışmaları kapsamında AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Yavuz Değirmenci’nin katılımıyla bir dizi ziyarette bulundu. Yapılan ziyaretlerde genel seçimler için destek istenirken sıkıntılar hakkında da bilgiler alarak çözüme ulaştırmak için gayret göstereceklerini ifade ettiler.

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Yavuz Değirmenci’nin Sltangazi ziyareti sırasında gerçekleştirilen ziyaretlere AK Parti Sutangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve ilçe yönetim kurlu üyeleri katıldı.

İlk olarak AK Parti 2. Bölge Milletvekili aday adayı olan Yeşil Tekstil Yönetim Kurlu Başkanı Zülfikar Yeşil’i ziyaret eden heyeti Yeşil kapıda karşıladı.

DSC_0001

AK Parti Sutangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan Zülfikar Yeşil’in ilçede saygın bir yerinin olduğunu belirterek genel seçim çalışmalarına başladıklarını ifade etti.  AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Yavuz Değirmenci’yi tanıtan Civan, AK Parti iktidarlarının ülkeye kazandırdıkları sosyal ve ekonomik kazanımlardan bahsetti ve istikrarın devamı için neden AK Parti hükümetine ihtiyaç olduğuna değindi.

Yeşil Tekstil Yönetim Kurlu Başkanı Zülfikar Yeşil, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, AK Parti iktidarlarının ülkeyi hızlı bir şekilde özlenilen seviyeye getidiğini ve bu anlayışla 2023 hedefine ulaşmak için canla başla çalışacaklarını ifade etti. Bizler bu hedef doğrultusunda makam ve mevki aramaksızın hizmet edeceğiz dedi.

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Yavuz Değirmenci, bu sıcak karşılamadan dolayı teşekkür ederek, Ülkenin geleceği için saygın kişilerin birlikte hareket etmesi gerektiğini, ülkesini ve vatanını sevenlerin oluşturduğu birliktelikle her hedefe ulaşılabileceğini söyledi.

DSC_0075

Yeşil Tekstil’in imalatını da gezen heyet personelle sohbet ederek destek istediler.

DSC_0105

Daha sonra ziyaretlerini sürdüren heyet, ilçe Başkan yardımcısı ve Kavaklar tekstil Yönetim kurulu Başkanı Mehmet Kavak‘ı ismetpaşa ‘da bulunan yönetim binasını ziyaret ederek tekstil ile ilgili işleyişi hakkında temel bilgiler alındı.

Dünya pazarıda ES Espri markası yer sahibi olan Kavaklar  tekstil gezen heyet  Milletvekili Adayı Değirmenci,  tekstil de ne durumdayız sorusuna  Başkan Mehmet Kavak “Dünya pazarında daha güclü olmamız için istikrarın sürmesi  gerekiyor çünkü bütün dünya bizi izliyor iş yapacağı ülkede istikrar görmek istiyor .”dedi

 

DSC_0101

DSC_0109

Gün boyu ziyaretleri devam eden heyet Mehmet Kavak’ın davetlisi olarak Altınser’de yenilen yemek ve sohbet ile son buldu .

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek