Sultangazi

Daniel Rizotto İlk Parakende Mağazasını Sultangazi’ye Açtı

Daniel Rizotto İlk Parakende Mağazasını Sultangazi’ye Açtı

Cenova Tekstil bünyesinde 1991 yılında oluşturulan ve bir dünya markası konumuna gelen Daniel Rizotto ilk perakende mağazasını Sultangazide muhteşem bir törenle gerekleştirdi. İlçe protokolünün katıldığı törende bir dünya markasının ilçeye gelmesinden duyulan memnuniyet dile getirildi.

1991 Yılından Cenova  Tekstil bünyesinde oluşturulan Daniel Rizotto markası dünya piyasalarında önemli bir yere sahip. Özellikle Rusya, İran, Irak, Afrika ve Balkan ülkelerin de koleksiyonlarıyla Erkek giyim sektörüne yön veren Daniel Rizotto Türkiye’de ki ilk perakende mağazasını Sultangazi Cebeci Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde hizmete açtı.

Daniel Rizotto  Sultangazi parakende mağazası açılışına Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay,Kocaeli Kaymakamı Alper Balcı, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun,CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, Cebeci Mah. Muhtarı Zeki Yıldız, Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar Polat, 50. Yıl Mahallesi Muhtarı Lütfi Bayram, Kocaeli Ziraat Odası Başkanı Tamer Tunca, Bitlisliler Federasyonu Başkanı Yaşar İzsiz, Bitlis Platformu Başkanı Selim Korkmaz, Arnavutköy Bitlisliler Dernek Başkanı Cemal Turan, AYHİDER Kurucu Başkanı Naim Tarhan, Simek  Köyü dernek Başkanı Niyazi Demirbaş, AK Parti İlçe Başkanı Yardımcıları Yılmaz Durmuş, Ömer Habat, Ramazan Altan, Kemal Eyyüboğlu, Alihan Genç, Meclis Üyesi Hamdi Karaoğlan,  İşadamları Erol Eksan , Mustafa Kurtbey, Ramazan Çilenti, Sanatçı Aydın Aydın ve Yavuz Erdoğan,çok sayıda dostları katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Atatürk Bulvarının Spor Kompleksi, Kaymakamlık binası, hastahene ve üniversiteler sayesinde ilçenin hatta bölgenin en yoğun caddelerinden biri olacağını ve buranın tercih edilmesinin doğru bir fizibilite sonucu lduğunu ifade etti. Gaziosmanpaşa’da ilk aılan mağazanın Huzur Giyim olduğunu hatırlatan Altunay, ilk olmanın avantajını Daniel Rizotto’nun da yaşayacaığını söyleyerek firma sahibi Mesut Tarhan’a teşekkür ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Açılış töreninin ardından mağazayı gezen katılımcılar ürünlerin kalite ve modellerini çok beğendiklerini ve Sultangazililerin artık daha şık ve kaliteli ürünler almak için ilçe dışına çıkmaya ihtiyaç duymayacaklarını belirttiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek