Sultangazi

Civan’dan Sait Aybak’a teşekkür ziyareti.

Civan’dan Sait Aybak’a teşekkür ziyareti.

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Battalbey Group’u ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı  Sait Aybak’a genel seçimlerde sunduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

1 Kasım Genel seçimlerinde büyük bir başarı elde eden Sultangazi AK Parti İlçe Teşkilatı bu başarıda katkısı olan şahıs ve kurumları ziyaret ederek  teşekkürlerini iletiyor.

DSC_7231

Bu kapsamda Battalbey Group’u ziyaret eden AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve başkan yardımcıları Mehmet Kavak , Umut Öztürk BattalBey Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak’ı makamında ziyaret ederek  katkılarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan,  “Battalbey gibi bir Türkiye markasının ilçemizde olmasından gurur duyuyoruz.  Sait Bey gibi başarılı işadamlarımız sayesinde ilçemiz hem tanınıyor hemde ilçede istihdam yaratarak iş imkanlarına kavuşuyor. İstikrarın olduğu bir Türkiye’de daha nice kurumsal firmaların ilçemizde oluşacağına inanıyorum. İşte bu istikrarı AK Parti’ye büyük destek vererek tek başına iktidar yapan sizler sağlıyorsunuz. Sunduğunuz katkılardan dolayı sizlere partimiz ve ilçe teşkilatımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Battalbey Group Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu nazik davranışınızdan dolayı teşekkür ederin dedi.

DSC_7238

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek