İstanbul'daki Adıyamanlılar

Ciğerimsin.com Muhteşem bir Törenle Açıldı

Ciğerimsin.com  Muhteşem bir  Törenle Açıldı

 Ciğerimsin.com  Ciğer ve Kebap Salonu ilçe protokolünün katıldığı muhteşem bir  törenle hizmete girdi.

 

Sultangazi’nin en renkli simalarından biri olan ve  Abdulbaki Başkan olarak tanınan Tüm Canbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, Sultangazi Cebeci Mah Atatürk Bulvarı KİM Marketin karşısında açtığı Ciğerimsin.Com Ciğer ve Kebap Salonu ilçe protokolünün katıldığı muhteşem bir törenle Sultangazililerin hizmetine açıldı. Gerek dekor, gerek sunulan hizmet ve gerekse lezzet bakımından Sultangazililerin gözde mekanlarından bir olmaya aday Ciğerimsin. Com’un açılış kurdelesini  Sultangazi İlçe  Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Adıyaman Kahta  Karadut  Şeyhi Hüseyin Güneş  birlikte kestiler.

 

 DSC_6215

Şölen havasında geröekleştirilen açılış törenine Adıyaman Folklor ekibinin gösterisi renk kattı.

Kurdele kesiminden önce dualar okuyan Karadut  Şeyhi Hüseyin Güneş, böyle nezin bir mekanı Sultangazililerin hizmetine açan Durmuş ve ortaklarına hayırlı kazanç kapısı olmasını temenni etti.

Yoğun bir kalabalık eşliğinde yapılan açılış töreninde dostlarını daha iyi bir şekilde ağırlamak isteyen işletmeciler, açılışın iki gün süreceğini belirttiler.

Açılışa Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, meclis üyeleri,İlçe başkan yardımcıları Adıyamanlı Sanatçılar ,çok sayıda sivil toplum kuruluşu  başkanları ve işadamları katıldı.

 

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek