İstanbul'daki Adıyamanlılar

ÇİĞDER’den İlçe Kaymakamı ve Emmniyet Müdürüne Ziyaret

 

ÇİĞDER’den  İlçe  Kaymakamı ve Emmniyet  Müdürüne Ziyaret

İstanbul  Çiğköfte Ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf Sanatkarlar Derneği (ÇİĞDER) Başkanı  Ömer Turan ve yönetimi  Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz ve İlçe  Emniyet Müdürü Ufuk  Kayadelen’i makamında ziyaret etti.

 

Başkan Ömer Turan ve beraberindeki heyet ilk önce İlçe Kaymakamı Ali Uslanmaz’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarete dernek yönetim kurulu üyeleri Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak adına Şükrü Alpaydın,  Battalbey Çiğköfte Sait Aybak, Ziyafet Çiğköfte  Veysi Akıncı, Biyesen Çiğköfte Murat Yaşar, Ezel Çiğköfte Sabri Azgın Başkan Ömer Turan’a eşlik ettiler.

Kaymakam Ali Uslanmaz’a  çiğköfte ikram eden sektör ve dernek hakkında kısa bir bilgilendirmede bulundular. Üreticilerin %70’inin Sultangazi’de olduğunu ifade eden Turan Sultangazi’de çiğköfte festivali düzenlemek istediklerini belirtti.

Ardından  İlçe  Emniyet Müdürü Ufuk  Kayadelen’i ziyaret eden ÇİĞDER Yönetimi, getirdikleri Çiğköftelerden Kayadelen’e ikram ettiler. Sektör ve dernek hakkında Kayadelen’e bilgi veren heyet uzun süre sohbet ettiler.

çiğder den ziyaretler

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek