İstanbul

ÇİĞDER, Sektörün Üretici ve Tedarikçi Firmalarını Bir Araya Getirdi

ÇİĞDER, Sektörün Üretici ve Tedarikçi Firmalarını Bir Araya Getirdi

İstanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf Sanatkarlar Derneği (ÇİĞDER)in Battalbey Grup ev sahipliğinde organize ettiği  yemekli toplantıda sektörde faaliyet gösteren firma ve tedarikçi firma temsilcileri bir araya geldi.

Battalbey Grup ev sahipliğinde gerçekleştirilen yemekli  toplantıya ÇİĞDER üyeleri ve sektöre tedarikçilik yapan firma temsilcileri bir araya gelerek sektörün daha da güçlü bir hale gelmesi hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Kahvaltı sonrasında bir selamlama koşması yapan ÇİĞDER ve Battalbey Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak, derneğin kuruluş amacı misyon ve vizyonu hakkında bilgilendirmede bulundu. Sektörün kısa zamanda büyüdüğünü ve ülke ekonomisine katkılarından bahsetti. Çiğ köfte sektörünün büyük bir istihdam oluşturduğunu ve yurt dışına açılan firmalar sayesinde dünya mutfağında çiğ köftenin yer alacağını belirtti. Konuşmasında sektörle ilgili sıkıntılara da yer veren Aybak, ÇİĞDER’in öncülüğünde bu sıkıntıların istişare edilip çözümü noktasında harekete edildiğini ifade etti.

 

Daha sonra bir konuşma yapan Çiğköfteci Ömer Usta Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Turan, katılımcıları selamlayarak üretici ve tedarikçiler arasında ki ilişkinin daha da güçlendirilmesi gerektiğini ifade ederek tedarikçi firmalardan ÇİĞDER üyelerine pozitif ayrımcılık yapmaları gerektiğini söyledi.

Konuşmaların ardından ikramlar eşliğinde görüş ve öneriler dile getirildi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek