İstanbul'daki Adıyamanlılar

ÇİG-DER’de Görev Değişimi

ÇİG-DER’de Görev Değişimi

 

İstanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf Sanatkârlar Derneği’nde görev değişimi yaşandı. Mevcut Başkan Ömer Turan, görevini Başkanvekili Sait Aybak’a devretti.

Merkezi  Sultangazi Cebeci Atatürk bulvarında bulunan   İstanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf Sanatkârlar Derneği (ÇİĞDER ) iki yıla yakın başkanlığını  yürüten  Çiğköfteci Ömer  Usta Markası’nın  genel müdürü Ömer Turan, iş yoğunluğu sebebiyle görevini  Battalbey  Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak’a devretti.

Çakır kahvaltı Salonları Cebeci Şubesi’nde 04 06 2016  cumartesi sabah kahvaltısında  bir araya gelen ÇİĞDER Yönetimi, yaşanan görev değişikliğini kamuoyu ile paylaştı. Başkanlık görevini Sait Aybak’a devreden Ömer Turan, “Özel sebeplerden ve iş yoğunluğundan dolayı derneğimizin daha aktif olması için başkanlık görevimi yönetim kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda Başkanvekilimiz Sayın Sait Aybak’a devrettim.  Derneğimizin dayanışması adına bende yeni başkanımız Sait Bey’in yönetiminde Başkan  vekili olarak  yer alıp her konuda  yanında  olacağım.

İstanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf Sanatkârlar Derneği (ÇİĞDER) Başkanı Sait Aybak ise, “Bugün burada sektörümüzün daha güçlenmesi adına bir görev değişimi oldu. Kısa bir süre mevcut yönetimle devam edeceğiz. dedi ve  Sait Aybak başkanlığında gerçekleşecelk olan ilk faaliyet iftar programını açıkladı .

 ÇİĞDER İFTARI 18 Haziran 2016

Başkan Aybak  daha önceden  yönetimle yapılan istişare sonucu  Sultangazi Belediyesi Sahra Düğün Salonun’da  18 Haziran 2016 tarihinde  gün alındı   kahvaltıda ise  iftar programı için görev dağılımı  kimler davet edilmesi  noktasında görüş alışverişinde bulunuldu .

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek