Sultangazi

CHP’li Gençlerden Atatürk’ü Anma Programı

CHP’li Gençlerden Atatürk’ü Anma Programı

sultangazi CHP gençlik örgütü (5)

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Gençlik Örgütü Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk vefatının 77. Yılı münasebeti ile ilçe merkezinde anma programı düzenledi .
10 kasım 2015 Salı akşamı ilçe merkezinde düzenlenen program Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için 2 dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşıının okunması ile başladı.

sultangazi CHP gençlik örgütü (6)
Açılış konuşmasını yapan Gençlik kolları başkanı Seyhan Yıldız “Mustafa Kemal Atatürk bir imparatorluğun küllerinden yepyeni güçlübir devlet yaratn eşsiz bir lider bir devlet adamı büyük bir komutandır.bugün Atatürk’ün yolundan giden bizlere yüzümüzü geleceğe dönmek ufkumuzu geniş hedeflerimizi büyük tutmaktır bu yüzden 10 kasımlar yas değil mücadele günüdür.….Saygıyla ve özlemle anıyoruz” diyerek bitirdi

sultangazi CHP gençlik örgütü (4)
Sonrasında İlçe Gençlik örgütü üyeleri Gökhan Söylemez,Senem Işık,Sibel Pamukçu,Özgecan İnce şiirlerinin okunması ardından söyleyişiler ve Mustafa Kemal Atatürk’ü anlatan slayt gösterisi ile son buldu.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek