Sultangazi

CHP Sultangazi İlçe Örgütü Yeni Başkanı Tiryakioğlu

CHP Sultangazi İlçe Örgütü Yeni Başkanı Tiryakioğlu

 Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Örgütü  2 adayın yarıştığı 3. Olağan Kongresi’nde Av. Ali Acar 185 Av.Mustafa Tiryakioğlu 187  oy aldı. MustafaTiryakioğlu CHP sultangazi  yeni ilçe Başkanı oldu .

DSC_8964

Yeni Başkan Av. Mustafa Tiryakioğlu, kongre sonrası partililere hitap ederek,“Bugün Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi’de bir demokrasi şöleni yaşadı. Değerli meslektaşım Ali Acar ile birlikte bir yarışa girdik ve heyacanlı geçen  bir yarış oldu burun farkıyla kazandık. Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi oldu. CHP olarak omuzlarımızda çok ağır bir yük var. Asıl görevimiz bundan sonra başlıyor. Sizlerle birlikte bu halkayı genişleterek CHP’yi önce Sultangazi’de sonra Türkiye’de iktidara getireceğiz.” Diye konuştu.

DSC_8970

 CHP Sultangazi İlçe Teşkilatı şu isimlerden oluştu;

Başkan Av.Mustafa Tiryakioğlu Yönetim asil üyeler;Murat poyraz,Ali Çelik,Ali Özkurt,Kemal Avseren,Veysel Ballıkaya,Sibel Pamukçu,Arzu Karakuzu,Murat Ceylan,Ali Şahin,Bezat Ünal,Yılmaz Akdağ,Gül Yüksel,Süleyman Polat,Belgin Koyuncu,Musayihittin Tektaş,Rıza Kök,Nihal Sevinçer,Öztürk Hasçelik isimlerinden oluştu.

İl delegeliklerine ise;

Kemal Avseren,Enis Temel,Veli Coşkun,Müslüm Şahin,Selma Taştekin, Cavahir Çakmak,Belgin Poyraz, Kazım Rençber,Ali Boztaş, Hasan Ergin Yavuz, Nurettin Kaya, Fatma Akğüç isimleri seçildi.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek