Sultangazi

Cemil Keskin’in Son Durumu

Taksim Eğitim ve Araştırması Hastanesi’nde yoğun bakımda müşahede altında olan Cemil Keskin’in doktorlarından umut verici haberler alındı.
Sincik Gönüllüleri Derneği Başkanı ve gazetemiz köşe yazarı Cemil Keskin, geçirdiği trafik kazası sonrasında Taksim Eğitim ve Araştırması Hastanesinde yoğun bakımda müşahede altına alınmıştı. Keskin’i uyutarak durumu hakkında takip başlatan doktorlar, Keskinden olumlu tepkiler aldıkları müjdesini verdiler. Yapılan açıklamada, 30 saatlik takip sonrasında, hastanın olumlu tepkiler aldıklarını ve beyin kanaması geçirmemesinin umut verici olduğunu belirttiler. Solunum yollarının harekete geçmesini beklediklerini ve bu durum sonrasında da beyin ameliyatına alınacağını belirten yetkililer, ‘ 72 Saatte vücudun cevap vermesinden umutluyuz. Şu ana kadar olan gelişmeler umut verici’  şeklinde açıklamalarda bulundular.

4 Gün Uzatıldı

Doktorları tarafından yapılan açıklamaya göre uyandırılması için 4 gün daha beklenilecek. Kendi başına solunum yapmaya başladığı taktirde ameliyata alınacak.

Bizlerde Allah’tan ümit kesilmeyeceğini ve İnşallah yakın zamanda Cemil Keskin’i aramızda göreceğimizi ümit ediyoruz.


Hastane kapısında toplanan yüzlerce dostu hatimler indirerek, dualar ederek ve selavatlar getirerek Allah’tan şifa diliyor, güzel haberlerin gelmesini bekliyorlar. Bize düşen ellerimizi açarak Allah’tan şifa dilemek. Rabbim bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine şifa nasip etsin. Dualarımız seninle…

1 Yorum

1 Yorum

  1. Aslı AkınAkar

    Haziran 6, 2017 yanında 9:16 pm

    Rabbim acil şifalar versin inşallah bir an önce sağlığına kavuşur.

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek