Güncel

Cemil Keskin’den Sevindirici Haberler Geliyor

Cemil Keskin’den Sevindirici Haberler Geliyor

Ramazan ayı başlarında elim bir trafik kazası sonucunda yoğun bakıma alınan Sincik Gönüllüleri Dernek Başkanı Cemil Keskin’in durumu her geçen gün iyiye gidiyor. İlk günden bu yana dostları ve akrabaları tarafından hastane önünde nöbet tutanlar şimdi de geçmiş olsun ziyaretine gelenleri karşılıyor.

Geçirdiği trafik kazası sonrası tanıyan her kesi üzüntüye boğan Cemil Keskin’in durumu her geçen gün iyiye gidiyor. Kaza sonrasında hastaneye akın eden dostları ve akrabaları dualar ederek Allah’tan şifa dilemişlerdi. Bu kadar seveni tarafından yapılan duaların gücüyle sağlığına kavuşmaya başlayan Keskin için geçmiş olsun ziyaretleri başladı.

Hastane önünde bekleyen akraba ve dostlarının sayısı hemen hiç azalmadı. Sevenleri tarafından yapılan dualar, artarak devam ediyor. Her gün yüzlerce ziyaretçi tarafından geçmiş olsun dileklerini kabul eden akrabaları, bu seferberlik karşısında oldukça mutlu.

Sevilen ve sayılan bir aile bireyine sahip oldukları için Allah’a hamd eden akrabaları, ellerini ve gönüllerini her zaman semaya çevirerek, Cemil Keskin’in bir an önce aralarına dönmesi için Allah’tan şifa diliyorlar.

Cemil Keskin için dua seferberliğinin araların katılacağı güne kadar devam edeceğini belirten ziyaretçiler, herkesten dua beklediklerini yinelediler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek