Cemil Keskin İçin Dua Seferberliği

09 Haziran 2017 Cuma, 22:12
cemil keskin 1 600x320 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliği

Cemil Keskin İçin Dua Seferberliği

Elim bir trafik kazası sonrasında yoğun bakımda bulunan Sincik Gönüllüleri Dernek Başkanı Cemil Keskin için sevenleri seferber oldu. Günlerdir hastane kapısında bekleyerek dualar eden ziyaretçiler, şifa için Allah’a niyazda bulunuyorlar.

cemil keskin ziyaret 2 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliği

Geçtiğimiz hafta Sultangazi’de geçirdiği trafik kazası sonrasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakıma alınan Cemil Keskin’in sevenleri ve dostları, dualar ederek Allah’tan şifa diliyorlar.

cemil keskin ziyaret 3 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliği

Hem iş hem de sosyal hayatta sevilen biri olan Cemil Keskin’i dualarıyla yalnız bırakmayan sevenleri günlerdir hastane kapısında gelecek sevindirici bir haber için nöbet tutuyorlar.

cemil keskin ziyaret 1 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliği

Gerger Drakso Köyünden gelen rahmetli Sofi Hasan’ın oğlu Sofi Ömer, yoğun bakımda olan Cemil Keskin’in baş ucuna kadar gidip dualar ederek Allah’tan şifa diledi.

cemil keskin ziyaret 4 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliği

Adıyamanlı STK başkanları, iş arkadaşları, dostları ve akrabaları Keskin için dualar ederken, Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak, Sincik Gönüllüleri Derneği’nde iftar vererek iftar sonrasında yapılan dualarla Keskin için şifa dilediler.

cemil keskin ziyaret 10 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliğicemil keskin ziyaret 9 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliğicemil keskin ziyaret 8 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliğicemil keskin ziyaret 7 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliğicemil keskin ziyaret 6 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliğicemil keskin ziyaret 5 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliğicemil keskin iftar 4 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliğicemil keskin iftar 3 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliğicemil keskin iftar 2 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliğicemil keskin iftar 1 - Cemil Keskin İçin Dua Seferberliği

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir