Sultangazi

Celal Adan Sultangazi’de seçim çalışmalarına katıldı

Celal Adan Sultangazi’de seçim çalışmalarına katıldı 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan 1 Kasım Genel Seçimleri çalışmaları kapsamında Sultangazi’de ziyaretlerde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, İstanbul 2.Bölge Başkanı Birol Gür, Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri,  Sivas KoyluHisar Karacam Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği ve Sinop Gerze Kahramaneli Derneği’ni ziyaret etti.

mhp celal adan sultangazide (1)

Ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmlarda Türkiyen’nin erken seçime mecbur bırakıldığını savundu. Hükümetin çözüm sürecini eleştiren Adan, şunları kaydetti: “Türkiye’de 4 yılın sonunda görülen vaka AK Parti’nin Doğu ve Güneydoğu’yu ayrılıkçı ve ırkçı terör örgütü PKK ‘ya teslim ettiğini görüyoruz. Tonlar ağırlığında bombaların Diyarbakı‘ın Meydanı’nda emniyet müdürlüğünü basmada kullanıldığını ve vilayet binalarının basıldığını görüyoruz Türkiye ‘yi  PKK‘ya teslim edip, ‘Analar ağlamasın’ teranesiyle Türkiye ‘yi aldatanlar, onursuzca bugün Türk milletinden oy istemeye devam etmektedirler. Sadece Güneydoğu’daki gelişmelerden yola çıktığımızda AK Parti iktidarını Doğu ve Güneydoğu’yu  PKK’ ya teslim ettiğinden dolayı Yüce Divan’dan kurtarma imkanı yoktur.” “Bugün Doğu ve Gündeydoğu’da mücadele eden Türk askeri ve polisinin kutluyoruz. Sonuna kadar yanlarındayız” diyen Adan, 1 Kasım’da Türk milletinin ne kadar büyük olduğuna hep birlikte şahit olunacağını söyledi. Adan, İstanbul ‘da 4 bin imar değişikliği olduğuna da dikkati çekerek, bu değişikliklerin tapu sahiplerinin değiştikten sonra olduğunu ileri sürdü. Adan, “Makul Şüpheli Yasası”nı eleştirdi. 

mhp celal adan sultangazide (2) mhp celal adan sultangazide (4) mhp celal adan sultangazide (5) mhp celal adan sultangazide (6) mhp celal adan sultangazide (7)

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek