Güncel

Çavuş Ailesinin Sesini Aziz Babuşçu Duydu!

Çavuş Ailesinin Sesini Aziz Babuşçu Duydu!

AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu, Gazi Mahallesi’nde maganda kurşunu ile felç kalan Ahmet Emre Çavuş’u tedavisinin devam ettiği Başarı Hastanesi’nde ziyaret etti.

AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu,  Sultangazi’de arkadaşları ile birlikte kaldırımda yürürken bir magandanın tabancasından çıkan kurşunla belden aşağısı felç olan yerel gazeteci Bülent Çavuş’un oğlu  lise öğrencisi Ahmet Emre Çavuş’u tedavi gördüğü Gaziosmanpaşa Özel Başarı Hastanesi’nde ziyaret etti.

2 Ağustos 2015 tarihinde ensesine isabet eden maganda kurşunuyla omuriliği zedelenerek ağır yaralanan Emre ÇAvuş, 1.5 yıldır süren tedavisi ardından fizik tedaviye alındı. Ahmet Emre Çavuş’un hastane önünden ayrılamayan annesi işsiz kalırken, yerel bir gazetenin imtiyaz sahibi babası Bülent Çavuş, tüm birikimlerini bu süreçte harcadı. Özel bir merkezde uygulanan ve olumlu sonuç aldıkları tedavi süreci iyi giderken, 190 bin TL’yi bulan tedavi giderlerini Çavuş ailesi tarafından karşılanamadı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu, Basında  çıkan haberlerinden etkilenerek Çavuş ailesine ulaştı ve Şişli’deki önceki tedavi merkezine olan borçtan dolayı Ahmet Emre Çavuş için hastaneye maddi yardımda bulundu.

Babuşçu, Ahmet Emre Çavuş’u daha rahat tedavi görmesi için Gaziosmanpaşa Özel Başarı Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Hicabi Gökdereli ve İş Adamı Kadri Kayhan ile görüştü. Görüşmede Ahmet Emre’nin hastanede daha rahat edebilmesi için gerekli şeylerin yapılmasını rica etti.

Ahmet Emre Çavuş’un ameliyatının bir an önce yapılması için Prof. Dr. Harun Cansız ile görüşen Aziz Babuşçu, Prof. Cansız’dan en kısa sürede ameliyatın gerçekleştirileceği sözünü aldı.

Baba Bülent Çavuş “Sayın Aziz Babuşçu haberlerde Ahmet Emre’yi görmüş ve bizlere ulaştı. Hastaneyi ziyaret edip yetkililerle görüşme sağladı. İmkanlar doğrultusundan her zaman Ahmet Emre’nin yanında olacağını söylemesi bizleri mutlu etti. Ahmet Emre’nin ameliyatının ardından Aziz Bey ile Emre birlikte Beşiktaş’ın maçına gidecekler. Aziz beye maddi ve manevi katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Ülkemizde iyi insanların olduğunu tekrardan görmüş olduk” şeklinde konuştu.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek