Siyaset

Çalışkan Başkan Önce Ciğerimsin’de Mola Verdi Sonra Nöbete Gitti

Çalışkan Başkan Önce Ciğerimsin’de Mola Verdi Sonra Nöbete Gitti

Sultangazi’nin çalışkan Belediye Başkanı Cahit Altunay dün akşam belediye çıkışında Tüm Canbeyliler Dernek Başkanı Ciğerimsin sahibi Abdulbaki Durmuş’un davetiyle nöbete gitmeden evvel Ciğerimsin’de konuk oldu. Ciğerimsin’de geçen keyifli dakikaların ardından nöbet için Cami Meydanı’na geçen başkan Cahit Altunay iki yerde de önemli açıklamalarda bulundu.

DSC_3935

Şehit ve gazi Ailelerine Yardım

Başkan Altunay Ciğerimsin’de yaptığı açıklamada Sultangazi’nin 5 şehit ve 16 gazisi olduğunu belirtip, şehit yakınları ve gaziler ve ailelerine belediye olarak gereken her türlü yardımı yaptıklarını belirtti.

DSC_3947 

Son Nöbet İçin Çalışamalar

15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile başlayan demokrasi nöbetleri bu akşam son buluyor. Bunun Cahit Altunay’a sorulması üzerine o da bu akşamki son nöbet için mehteran getireceklerini ve yine bazı hazırlıklar yapacaklarını belirtti.

seç (3)

Ciğerimsin’in ardından Meydana geçen başkan Altunay; Bu milletin adaletinin diğer adalet sistemlerinden üstün olduğunu bu sayede bu milletin her zaman kazandığını belirtti. Aynı zamanda her akşam nöbetlere katılan siyasi parti ilçe başkanları kaymakam Ali Uslanmaz’a da teşekkür etti.

seç

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek