Sultangazi

Cafe Maksat Muhabbet, Törenle Hizmete Açıldı!

Cafe Maksat Muhabbet, Törenle Hizmete Açıldı!

Sultangazi ilçesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde bulunan Cafe Maksat Muhabbet, çok sayıda davetlinin katıldığı bir  tören ile hizmete açıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Sultangazi Müteahhitler Derneği(SUMDER) Başkanı Mahir Polat ve yardımcısı Nurettin Narin, Sultangazi Erzurumlular Derneği Başkanı İmdat Kamacı ve yönetimi, AK Parti İlçe Başkan Yardımcıları; Yasin Gazi, Halil Poyraz, Selma Akın Patır, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, STK Başkanları, İş Adamları, Siyasi Parti Temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Suzan Dağlar Civan ile Cafe Maksat Muhabbet işletme sahipleri Güven Hakan ve Murat Kaymak tarafından kesilen kurdelenin ardından davetliler mekanı gezdi. Kendine has tasarımı ile Sultangazi’de bir ilki gerçekleştiren Cafe Maksat Muhabbet, Osmanlı sarayları süslemeleri ile modern dokunuşların bir araya geldiği konsepti ile göz doldurdu.

Açılışta konuşan AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, işletmenin Sultangazi’ye hayırlı uğurlu olmasını temenni etti. Civan konuşmasında şunları kaydetti; “Sultangazi’de yer alan Cafe & Restaurantlara bugün bir yenisini daha hizmete açıyoruz. Gerek Erzurumlular Derneği’nden gerekse ilçedeki aktif diğer oluşumlardan tanıdığımız Murat ve Güven kardeşlerimize ait olan işletme tasarımıyla şüphesiz ki Sultangazi’ye değer katacaktır. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun.”

Zengin yemek ve içecek menüsünün yanı sıra Nargile çeşitleriyle göz dolduran Cafe Maksat Muhabbet, Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde (Cebeci Şehir Parkı giriş kapısı karşısında) yer alıyor.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek