Sultangazi

Bilgin Sav Dostlarıyla İftar Sofrasında Ağırladı

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi 50. Yıl Mahalle Başkanı Bilgin Sav’ın düzenlediği iftar programında dostları ve akrabaları aynı sofrayı paylaşmanın hazzını birlikte yaşadılar.

50. Yıl Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına yoğun bir katlım gerçekleştirildi.

İftar Programına MHP İlçe Sekreteri Mahmut Coşkun, ilçe başkan yardımcıları, BBP İlçe Başkanı Yakup Yılmaz, 50. Yıl Mahalle Muhtarı Emrullah Özdemir, Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Osman Arslan, Adıyaman Derneler Federasyonu Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Işık, Cebeci Ülkü Ocakları Başkanı Ercan Kaya, Esenler Adıyamanlılar Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Karagöz, GADER Yönetim Kurulu Üyeleri Necdet Ocak ve Lütfü Sav, MHP mahalle teşkilatı üyeleri, partililer ve Bilgin Sav’ın dostları ve akrabaları katıldı.

50. Yıl Mahalle Başkanı Bilgin Sav ve ekibi misafirlerini kapıda karşılayarak program boyunca katılımcılarla yakından ilgilendiler.

Programda bir selamlama konuşması yapan Bilgin Sav, katılımcıları selamlayarak davetlerine iştirak ettiklerinden dolayı teşekkür etti. Aynı sofrayı paylaşmanın ve Ramazan ayının manevi havasını birlikte yaşamanın önemine vurgu yapan Sav, Ramazan ayını ve yaklaşmakta olan Ramazan Bayramının bütün İslam alemine hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz etti.

Program iftar sonrasında ikramlar eşliğinde yapılan sohbetlerle sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek